Новини

Важливість своєчасного обслуговування будівель

Своєчасне виконання ремонтних та реставраційних робіт у будівлях та спорудах різного типу та призначення є запорукою безпечної та довговічної експлуатації нерухомості, а також гарантує її максимально ефективне використання.

Ремонтні роботи можна умовно поділити на косметичні та капітальні. Останні особливо актуальні для будівель, що експлуатуються десятки років, а також для будівель, де необхідно перепланувати окремі приміщення.

Які види робіт належать до капітального ремонту будівлі?

Насамперед, до них відносять:

  • знесення стін та перегородок;
  • перенесення дверних та віконних отворів;
  • перепланування та зонування приміщень;
  • зміцнення фундаментів;
  • добудова поверхів тощо.

Чинні будівельні вимоги, що містяться в існуючих нормативних документах, формують основу для планування проведення робіт з технічного обслуговування та ремонту будівель та споруд.

Контроль кожному етапі

Ця документація необхідна для правильного планування робіт у рамках управління нерухомістю та її експлуатації. Ремонтні бригади використовують її для виконання дрібного та капітального ремонту, які є невід’ємними заходами, що виконуються з різною періодичністю.

Усі необхідні приписи щодо утримання будівель та споруд сформульовані тут досить повно та чітко з погляду законодавства. Крім того, підрядник отримує уявлення про принципи та підхід до виконання ремонтних робіт з контролем якості на кожному з етапів.

Упорядкування процесуальних процесів ремонтних робіт з урахуванням усіх механізмів, які є на сьогоднішній день, полягає не лише у збереженні та ефективному використанні об’єктів капітального будівництва, а також забезпечення їхньої безпеки, а й у забезпеченні відповідності норм екологічності.