Новини

Фольговані базальтові циліндри

Існує дуже надійний та ефективний теплоізоляційний матеріал, призначений для трубопроводів великого призначення. Це, звичайно, фольговані базальтові циліндри, які ідеальні для використання всередині приміщень, під землею і для зовнішнього монтажу. Зазначені циліндри виготовляються із високоякісної кам’яної мінеральної вати. Також у виробництві бере участь синтетичне сполучне. Завдяки цьому вироби не можуть завдати жодної шкоди людському здоров’ю та навколишньому середовищу. Сировиною для отримання мінеральної кам’яної вати є гірські породи базальтової групи.

Чим відрізняються?

Базальтові циліндри фольговані застосовують у багатьох сферах. А все тому, що вони мають унікальні властивості:

  • легкість монтажу завдяки невеликій вазі та особливій конструкції;
  • екологічна чистота;
  • низька теплопровідність;
  • шумопоглинання;
  • висока теплоізоляція;
  • солідний діапазон робочих температур.

До того ж їх можна використовувати для теплоізоляції трубопроводів на вулиці, адже вони не бояться УФ-випромінювання. Циліндри не дають з’явитися корозії, в цілому мають міцнісні характеристики.

Зазначені пристрої при монтажі трубопроводу усередині будівлі не потребують додаткового покриття захисними матеріалами. Алюмінієва фольга у разі служить як фінішне покриття. Саме з її допомогою трубопровід набуває презентабельного вигляду.

Циліндри і напівциліндри на основі базальтової вати, які створюються без покриття алюмінієвою фольгою, повинні мати захист від впливів зовнішніх факторів. Як захист подібних виробів виступає сталь, у тому числі нержавіюча, оцинкована.

Щоб закріпити фольгований матеріал, зазвичай використовують фольгований скотч та хомути. На кожен погонний метр бажано брати щонайменше два хомути.