Мати прошивні

Доступні розміри Доступные размеры

Товщина ізоляції від 30 до 100 мм

Ширина 1200 мм

Довжина 2400 мм

Приклади цін:

Товщина 30 мм фольгований – 155 грн/м.кв

Товщина 50 мм – 160 грн/м.кв

Товщина 100 мм – 285 грн/ м.кв


  Відділ виробництва: +38 067 49 89 859

  Мати прошивні

  Мінеральна вата, однією з різновидів якої є базальтова вата, сьогодні може випускатися в найрізноманітніших варіаціях і формах, завдяки широкій затребуваності і універсальності. Одним з найбільш популярних типів продукції на її основі є мати прошивні, замовити та купити які ви завжди можете в нашій компанії.

  Дані вироби виготовляються з переплетених між собою особливим чином базальтових волокон. При цьому окремі шари скріплюються за допомогою капронових або скловолоконних ниток або лубу. Мати з базальтового волокна відрізняються легкістю і простотою монтажу.
  Їх єдиний недолік – підвищена гігроскопічність, яка ефективно вирішується шляхом використання спеціальної просочення з водовідштовхувальними властивостями ще на етапі виробництва.

  Мати прошивні з мінеральної вати

  Мінераловатні мати можуть мати товщину від 30 мм, їх довжина може досягати 5 метрів, а ширина – до 2,5 м. В даний час розрізняють кілька різновидів цієї продукції, виходячи з щільності матеріалу:

  • М-75 – найдоступніші прошивні мати щільністю до 85 кг / м3.

  • М-100 з щільністю до ста кг / м3.

  • М-125 – до 135 кг / м3 і з високою опірністю до навантажень на розрив.

  Також в побуті часто використовуються «полегшені» версії типу М-35, які не рекомендується застосовувати при інтенсивних умовах експлуатації.
  Основний конкурент прошивних виробів – стандартні термоізоляційні плити з того ж базальтового волокна. При цьому мати мінераловатні прошивні відрізняються кращою температурною стійкістю. У них немає плавящихся зв’язків, тому вони легко витримують нагрівання до температур понад тисячу градусів Цельсія.

  Виробництво матів з мінеральної вати

  акий технологічний процес, як виробництво матів з мінеральної вати, має свої особливості через різних матеріалів обкладання. Зокрема ви можете придбати вироби з маркуванням:

  • МС – металева сітка, яка виготовляється зі спеціальної дроту.

  • СТ – обкладка з склотканини, яка спрощує монтаж матів в вертикальних шахтах.

  • М4 – гофрокартон (допускається використання при температурах, що не перевищують + 80 ° С).

  • М5 – паперова обкладка (допускається використання при температурах, що не перевищують + 60 ° С).

  Найдорожчий варіант – обкладка з алюмінієвої фольги, яка забезпечує додаткову паронепроницаемость і максимальну теплоізоляцію.

  Мати прошивні (базальтові мати)

  Даний тип продукції може використовуватися і для технічної теплоізоляції інженерних комунікаційних мереж, і в звичайному побуті для додаткового збереження тепла і підвищення енергоефективності. Основні переваги матеріалу – нетоксичність і негорючість.

  Це ідеальний варіант для будь-яких будівель з дерева – зрубів, лазень, саун, котеджів. Мати відносяться до «дихаючим» матеріалами, які здатні забезпечити ефективний влагообмен для дерева і бруса. Крім того, це якісний варіант для ізоляції гарячих димоходів, що проходять через перекриття та покрівлю.

  При правильному і грамотному монтажі базальтові мати прослужать десятки років, не втрачаючи свою форму на відміну, наприклад, від традиційного скловолокна.