Виготовлення захисних елементів покриття теплової ізоляції

Доступні розміри Доступные размеры

Товщина покривного шару – від 0,45 мм-до 1мм

Довжина від 0,5 м до 1,25 м

Діаметр від 90 мм до ………

Приклади цін:

Оцинкування 0,5 мм/⌀148 – 178 грн /м.п

Нержавійка 0,5 мм/⌀148 – 266 грн. /м.п

Алюміній 0,5 мм/⌀148 – 186 грн. /м.п


  Відділ виробництва: +38 067 49 89 859

  Виготовлення захисних елементів покриття теплової ізоляції

  Який би енергоефективної не була ваша теплоізоляція, з якою б періодичністю ви ні влаштовували її регулярні перевірки і не виконували техобслуговування, без якісного захисту вона не прослужить довго. Всі ми виділи старі трубопроводи, які є практично в кожному місті біля котелень: обшарпані труби, шматки тканини, частини скловати, порваний руберойд.

  Все це є наслідком не тільки довгого терміну служби труб, але і використанням непрактичних матеріалів для захисту теплоізоляції. Пошкодження ізоляції – це прямі втрати тепла, це високі витрати на підтримання ефективності роботи котелень та інших підприємств, що використовують трубопроводи.

  Тим часом, захист теплоізоляції – це не такий вже і складний технологічний процес за умови вибору надійного постачальника і правильних матеріалів. Сьогодні найоптимальнішим способом продовження терміну експлуатації трубопроводу і мінімізації коштів на його обслуговування є металева оболонка.

  Захист ізоляції трубопроводів

  Вона являє собою захисний зовнішній шар з листового металу, в якості якого може використовуватися:

  • алюміній;

  • нержавіюча сталь;

  • оцинковані сплави з різною товщиною.

  Захист ізоляції трубопроводів може застосовуватися як на відкритих ділянках прямої труби, так і для запірної арматури, зворотних клапанів, фланців, датчиків тиску і іншого устаткування. Сталева оболонка може використовуватися як для внутрішніх приміщень, так і зовні, забезпечуючи найвищу стійкість до впливу механічного, хімічного або кліматичного типів.

  Металевий захист ізоляції трубопроводів – це відмінне поєднання якості, надійності, довговічності і міцності при більш ніж доступною вартості.


   Виробництво ізоляції для трубопроводів

   Виробництво захисту для ізоляції трубопроводів з листового металу – одне із затребуваних напрямків діяльності нашої компанії. Металевий лист зазвичай має товщину від 0,5 мм – його дуже легко обробити (вирізати, зігнути, надати необхідну форму). При цьому обладнання для обробки використовується найдорожче і продуктивне, що дозволяє працювати з різною товщиною і типом металу.

   Що вибрати в якості основного матеріалу захисної оболонки? Все залежить від умов експлуатації та особливостей трубопроводу:

   • Алюмінієвої захисту найлегше надати найскладніші форми, вона краще чинить опір корозійних процесів.

   • Оцинкування характеризується підвищеною міцністю і стійкістю до високих температур.

   • Нержавейка використовується в найвідповідальніших місцях, що вимагають максимального захисту.

   Властивості і особливості захисту ізоляції трубопроводів

   Металевий захист ізоляції виконує ряд важливих функцій. Крім додаткової термоізоляції вона забезпечує механічну міцність всієї конструкції. Підвищується стійкість до впливу ультрафіолету, конструкція стає вогнетривкої і набуває ефектний зовнішній вигляд, що важливо для деяких замовників.

   Металева оболонка виконується з окремих сегментів, які скріплюються саморізами. При необхідності її можна швидко зняти для техобслуговування, планового огляду або термінового ремонту. Гладка поверхня легко очищається від можливих забруднень. Метал є кращою перепоною для гризунів, комах та інших біологічних факторів.