Новини

Виробники теплоізоляційних матеріалів в Україні

Ринок теплоізоляційних матеріалів сьогодні швидко розвивається. Такі матеріали є найважливішим елементом будівництва, причому не тільки для житлових будівель, офісних будівель, готелів, але і для промислових об’єктів. Вони застосовуються для ізоляції систем кондиціонування, ізолювання рефрижераторних складів. Окремі типи теплоізоляційних матеріалів використовуються в металургії, щоб уникнути теплових втрат у доменних печах.

Підвищення вартості енергоносіїв в Україні вимагає інвестування в енергозбереження квартир, будинків, інших приміщень. Теплоізоляція кам’яною ватою та іншими матеріалами, включаючи скловату, пінополістирол, служить найбільш дієвим способом.

Сьогодні виробники теплоізоляційних матеріалів в Україні використовують у роботі сучасне обладнання та дотримуються всіх правил. Також використовуються новітні технології виробництва, що дозволяє отримати високоякісні матеріали, що відповідають усім нормам.

Хто виробляє?

Компанія «Укренергозахист» пропонує різні теплоізоляційні матеріали, що відрізняються надійністю та довговічністю. Найпопулярнішими за рахунок своїх якісних характеристик є:

  • кам’яна вата;
  • скловата;
  • різні форми пінопласту (XPS, EPS).

Такі матеріали повинні бути екологічними, характеризуватись простотою монтажу, мінімальним обслуговуванням, стійкістю до дії ззовні. Цим вимогам відповідає вся продукція, випущена «Укренергозахистом».

Ринок теплоізоляційних матеріалів в Україні демонструватиме і надалі позитивний темп зростання. На це впливають такі чинники, як зростання ринку нерухомості, рівень купівельної спроможності.