Мати ламельні

Доступні розміри Доступные размеры

Товщина ізоляції від 25 до 100 мм

Ширина 1200мм

Приклади цін:

Товщина 25мм – 60 грн./м.кв

Товщина 30мм -69 грн./м.кв

Товщина 50мм – 95 грн./м.кв


  Відділ виробництва: +38 067 49 89 859

  Мати ламельні

  Мат ламельний є затребуваний матеріал для термо, звуко та пароізоляції. Це базальтова вата різної щільності і ширини з одного боку якої приклеєна алюмінієва фольга.

  Мат ламельний використовується при ізоляції систем димоходів, повітропроводів, вентиляції. Може застосовуватися при облаштуванні резервуарів і баків, будівництві трубопроводів з діаметром труб більше 200 мм, а також при ізоляції плоских поверхонь.

  У наші дні є основним матеріалом термоізоляції при цивільному і промисловому будівництві, при прокладанні систем трубопроводів, виконання ремонту і реставрації будівель і споруд будь-якого типу і призначення.

  Матеріал зберігає свої робочі властивості і характеристики при температурі до + 250 ° С з боку мінеральної вати і + 80 ° С з боку алюмінієвої фольги. Основний функціонал:

  • теплова ізоляція;
  • парова ізоляція;
  • звукова ізоляція.

  Крім того, в окремий ситуаціях мат ламельний може використовуватися навіть в якості закінченого декоративного покриття для об’єктів.

  Мат ламельний Техноніколь – краще співвідношення ціни і якості

  Мат ламельний ТехноНІКОЛЬ являє собою негорючий шар мінеральної базальтової вати, який володіє відмінними теплоізоляційними і шумоізоляційні властивості. Конструкційно він виглядає у вигляді ламелей базальтової вати, які приклеєні до фользі з алюмінію.

  Подібне рішення дозволило отримати матеріал з максимальною міцністю на стиск. При цьому мат ламельний ТехноНІКОЛЬ практично не піддається механічних деформацій, що спрощує монтаж і продовжує термін робочої експлуатації ізоляційного шару.

  Шар фольги додатково армується і проклеюється в місцях швів. Алюмінієва оболонка в даному випадку необхідна для пароізоляції: зокрема, на ділянках з холодними трубами, наприклад, не потрібно монтувати додатково паробар’єр, що перешкоджає утворенню конденсату.

  Мати ламельні недорого

  Мати ламельні вітчизняного виробника мають краще співвідношення ціни і якості, успішно конкуруючи з аналогами імпортного виробництва. при грамотному монтажі і дотриманні умов експлуатації, термін служби продукції наближається до терміну експлуатації самої будівлі або споруди.

  У нашому магазині ви завжди можете підібрати матеріали теплоізоляції відповідно до ваших вимог, запитами та особливостями майбутнього використання. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант продукції, відповівши на будь-які ваші запитання і проконсультувавши при необхідності.

  Ламельні мати від нашої компанії – це найкращий матеріал для ізоляції поверхонь будь-якого типу, який простий в монтажі і відрізняється відмінними робочими параметрами і характеристиками. Він безпечний, екологічний, легкий, міцний і стійкий до будь-якого зовнішнього впливу.

  Чи не є середовищем для зростання і розвитку бактерій і хвороботворних організмів. У матах з базальтової вати не заводяться гризуни та комахи, що особливо актуально для дерев’яних будівель (хати, зруби, котеджі, сауни, лазні і так далі).