Компанія Укренергозахіст – провідний вітчизняний виробник інноваційних і технічно досконалих ізоляційних матеріалів для промислового, комерційного та будівельного ринків. Наші екологічно чисті продукти економлять енергію, захищають навколишнє середовище і покращують життя і умови роботи людей.

Промислова ізоляція від нашої компанії – це унікальні за своїми експлуатаційними параметрами ізоляційні матеріали, які забезпечують чудовий захист від перепадів температур, шумоізоляцію та енергозбереження.

Промислова ізоляція затребувана в широкому спектрі промислових і комерційних додатків, включаючи:

 • системи опалення;
 • системи вентиляції та кондиціонування;
 • енергопостачання;
 • технологічні трубопроводи та інші технологічні системи.

Теплова і холодоізоляції технологічних систем і устаткування затребувана в енергетиці, на терміналах зберігання нафтопродуктів, на олійно-жировому виробництві, в харчовій і медичній промисловості.


  Теплопоглинальні ізоляції технологічних систем і устаткування

  Теплопоглинальні ізоляції технологічних систем і устаткування від компанії Укренергозахіст поєднують в собі міцність, надійність, вогнестійкість, вологостійкість і довговічність для забезпечення безпеки при експлуатації трубопроводів.

  Професійна ізоляція стійка до впливу високих температур, вона не горить і не пропускає вологу, включаючи рідке паливо, яке може сприяти прискоренню пожежі. Ізоляція від Укренергозахіст є економічною і не вимагає багатошарового використання.

  Для максимальної довговічності потрібна додаткова облицювання з оцинкованих листів, яка переслідує як практичні, так і естетичні цілі. Теплова ізоляція не дозволить хлоридам проникнути в гарячі системи, вона не стане «мокрим ковдрою» навколо труби, що не буде провисати і втрачати форму.
  З цієї причини багато олієпереробні, а також газові, харчові та фармацевтичні компанії використовують саме нашу теплоізоляцію.

  Холодоізоляції технологічних систем і устаткування

  Холодоізоляції технологічних систем і устаткування може знадобитися в спеціалізованих промислових секторах. Чудові властивості нашої ізоляції роблять її ідеальною для кріогенних систем, наприклад, таких як зріджений природний газ.
  Чому вам варто використовувати холодоізоляції від Укренергозахіст:

   • вона розширюється і стискається з тією ж швидкістю, що і сталь;
   • не допускає проникнення вологи всередину;
   • пожаробезопасна (важливо при наявності вуглеводневих продуктів);
   • висока міцність на стиск, що спрощує механічне обслуговування без пошкоджень.

  Ізоляційні матеріали вимагають менше шарів для нанесення, а також менше герметика для швів. Вони підходять для низькотемпературних трубопроводіві обладнання, труб з рідким азотом, гелієм і киснем, трубопроводів з етилену. Стійкі до вуглеводневому горіння при низьких температурах.

  Производство, поставка и монтаж

  Производство, поставка и монтаж систем тепловой и холодной изоляции является одним и приоритетных направлений деятельности нашей компании. Специалисты ответят на любые ваши вопросы, проконсультируют и помогут определиться с выбором, касающимся изоляции технологических систем и оборудования.