Виробництво теплоізоляційних матеріалів

Виробництво теплоізоляційних матеріалів є одним з основних напрямків діяльності компанії Укренергозахіст. Енергоефективність сучасних будівель і споруд, систем трубопроводів, комунікаційних мереж багато в чому залежить від якості використовуваної теплоізоляції.

Виробництво теплоізоляційних матеріалів важливо не тільки в плані забезпечення якісної теплової або холодоізоляції поверхонь і конструкцій. Ізоляція для комерційних приміщень використовується і для активного шумозаглушення, наприклад.

Якісна ізоляція поглинає сторонні звуки зовні або зсередини, а також знижує вібраційні процеси в трубопроводах, стабілізуючи роботу систем і збільшуючи їх надійність і довговічність. Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які питання щодо видів та різновидів теплоізоляційних матеріалів, які можна замовити в компанії Укренергозахіст.

Технологія виробництва теплоізоляційних матеріалів

Технологія виробництва теплоізоляційних матеріалів може бути різною в залежності від вимог до робочих процесів. Ізоляція може поставлятися у вигляді:

 • матів певного розміру і товщини;
 • рулонів із захисною фольгованої оболонкою або без неї;
 • пластин і фігурних виробів (пінопласт, пінополістирол) і так далі.

Різна форма випуску призначена для спрощення технологічних процесів монтажу і подальшого обслуговування. Різна технологія виробництва теплоізоляційних виробів дозволяє пропонувати споживачеві як звукоізоляційні матеріали з сумішей тонких волокон для поглинання звуку різної інтенсивності і частоти, так і міцні жорсткі плити комерційної ізоляції для стін, перекриттів і покрівлі.

Теплоізоляційні матеріали

Комерційні ізоляційні вироби та теплоізоляційні матеріали можуть проводитися з різної сировини:

 • мінеральна (базальтова вата);
 • пінопласт;
 • пінополістирол;
 • скловата
 • шлаковата;
 • пінополіуретан (ППУ) і так далі.

Основні вимоги, що пред’являються до подібних матеріалів, це надійність, довговічність, екологічність, простота монтажу, мінімальне обслуговування, стійкість до впливу зовнішніх факторів, збереження заданих температурних умов.  Типи застосування теплоізоляційних матеріалів

  Застосування теплоізоляційних матеріалів досить великі, починаючи від ізоляції дахів, стін і підлоги в житлових і комерційних будівлях і спорудах, і закінчуючи шумоізоляцією офісів і виробничих цехів. Їх можна використовувати в конструкції сталевого каркаса, металевої покрівлі, покрівлі для черепичної даху, обшивці стін преміум-класу і подвійних цегляних конструкціях.

  Ізоляція може застосовуватися в будівництві та промисловому секторі, вона затребувана в готелях, офісах, торгових центрах, складах, на автостоянках, а також в системах повітропроводів. Якісна ізоляція легка, гнучка, еластична і негорюча.

  Неорганічні теплоізоляційні матеріали

  Неорганічні теплоізоляційні матеріали – це продукти на основі базальтової вати, яка поставляється як в рулонах, так і в матах. Можуть бути різної щільності і жорсткості для різних сфер застосування. Основними різновидами неорганічних матеріалів є пінобетон, газобетон, перліт, кераміка, вермикуліт, скловолокно.

  Органічні теплоізоляційні матеріали

  Органічні теплоізоляційні матеріали виробляються на основі органіки. Це, в основному, рослинна сировина, а також тваринна шерсть. Крім того, до органіки відносять і вироби на основі полімерів. Як правило, така ізоляція вимагає додаткової обробки для захисту від зовнішніх факторів.