Новини

Циліндри з базальтової (мінеральної) вати

Сьогодні актуальною вважається проблема економії та заощадження енергоресурсів. Теплоносії можуть стати доцільним рішенням. Щоб заощадити електроенергію, можна створити якісну ізоляцію, використовуючи мінеральну вату. Досить популярними залишаються матеріали на основі базальтового волокна. У їхньому виробництві застосовуються гірські породи. Без таких циліндрів важко уявити безпроблемне проведення ізоляції систем водопостачання та опалення.

Коли труби утеплюються звичайними матеріалами, тепло втрачається приблизно 35% на рік. Коли для відповідних цілей використовуються циліндри з базальтової вати, цей показник змінюється до 7%. Причому він зберігається протягом тривалого використання.

Де застосовуються найчастіше?

Циліндри з вати на базі мінволокон для теплоізоляції бажано експлуатувати для певних видів трубопровідних систем:

  • гаряче та холодне водопостачання у промисловому та житловому секторі;
  • зовнішні та внутрішні тепломережі;
  • промислові та тимчасові технологічні трубопроводи з позитивними та негативними температурними режимами;

Ці циліндри можуть використовуватися для теплоізоляції в будівництві, для газопроводів, для трубопроводів опалення та гарячого водопостачання.

Чому саме ці циліндри?

По-перше, мінераловатні циліндри відрізняються мінімальною теплопровідністю, чудовою вогнестійкістю та міцністю, довговічністю. Також варто наголосити на тривалому терміні служби, екологічній безпеці. Цей матеріал показує хорошу стійкість до впливу різних органічних речовин. Циліндри з базальтової вати не зазнають жодної шкоди навколишньому середовищу, вони виробляються з натуральної сировини. Простота монтажу допомагає заощадити час та ресурси.