Доступні розміри Доступные размеры

Діаметр (внутрішній): від 18 до 530 мм

Довжина: 1000 мм

Товщина ізоляції: від 20 до 120 мм

Приклади цін:

⌀76мм/50мм ізоляціі – Ціна 63 грн./м.п

⌀159мм/50мм ізоляціі – Ціна 121 грн./м.п

⌀48мм/30мм ізоляціі – Ціна 29 грн./м.п


  Відділ виробництва: +38 067 49 89 859

  Виготовлення циліндрів для теплової ізоляції систем трубопроводів

  Теплова ізоляція трубопровідних систем і мереж є вкрай важливим етапом при створенні енергоефективних і довговічних конструкцій. Втрати тепла при передачі робочих рідин і гарячої пари можуть досягати критичних значень, що знижує ККД всієї системи в цілому.

  Особливо це актуально в районах з континентальним кліматом, який характеризується холодними зимами, різкими перепадами середньодобової температури, частими опадами. Трубопровід повинен бути надійно захищений від будь-якого зовнішнього впливу, тому теплоізоляційні циліндри на основі базальтової вати від нашої компанії стають оптимальним і ефективним рішенням проблеми.

  Теплоізоляційні циліндри

  Теплоізоляційні півциліндри і циліндри на базальтової або поліуретановій основі являють собою негорючий утеплювач трубопроводів різного діаметру. Їх можна використовувати для захисту та ізоляції як зовнішніх, так і внутрішніх трубопроводів.
  Основні сфери застосування:

  • теплові мережі;

  • котельні;

  • системи димоходів;

  • будівництво:

  • промисловість і виробництво.

  Залежно від наявного діаметра труб, а також від особливостей окремих елементів системи трубопроводів, ізоляційні циліндри можуть складатися з однієї, двох або більше частин.

  Базальтова вата, яка використовується в якості основного матеріалу виготовлення, відноситься до негорючих елементів, що гарантує експлуатацію труб при температурах до 650 ° С.


   Характеристики

   Базальтовий циліндр ТЕХІЗОЛ виготовлений з мінеральної технічної вати на основі базальтових порід.

   призначення матеріалу:

   Базальтовий циліндр ТЕХІЗОЛ – негорючий утеплювач призначений для ізоляції зовнішніх або внутрішніх трубопроводів, теплових мереж, димоходів та інших технічних систем (включаючи харчову промисловість). Залежно від діаметра, циліндр може складатися з однієї, двох, чотирьох і більше частин. Гранична температура застосування +650 С. Група горючості “Негорючий”. Застосовується в цивільному та промисловому будівництві при новому будівництві та реконструкції і утеплення трубопроводів різного призначення. Можливе застосування на повітроводах круглого перетину в якості теплоізоляційного шару.

   Переваги: ​​чи не обсипається структура, зберігає герметичні форми при вібрації і нагріванні, хімічна та біологічна стійкість, нульове вбирання вологи.

   Щільність – 80 кг м3.

   Тип матеріалу – базальт.

   Вологість, не більше – 0,5%.

   Діапазон робочих температур теплоізоляція трубна +/- 650 ° С.

   Теплопровідність теплоізоляція трубна – 0,04 вт м К (при 25 ° С).

   Країна виробник – Україна.

   Основні характеристики:

   – Низький коефіцієнт теплопровідності.

   – Великий термін експлуатації не менше 10 років (Без втрати теплоізоляційних властивостей).

   – Швидкість і зручність монтажу.

   – Чи не горючий матеріал.

   Монтаж базальтових циліндрів для труб: З’єднати дві половинки циліндра, всередину помістивши утеплять трубу.

   Випускається від 18 мм діаметра до 530мм.С товщиною теплоізоляції від 20 мм до 120мм – з кроком 10мм.

   Виробництво теплоізоляційних циліндрів (напівциліндр)

   Виробництво теплоізоляційних циліндрів – один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Ми гарантуємо високу якість своєї продукції, яка відповідає найжорсткішим і строгим вимогам до ізоляції.

   Для цього використовується базальтове волокно підвищеної щільності – до 100 кг на кубометр. Матеріал поставляється на виробничі лінії у вигляді плит, з яких вирізають окремі сегменти майбутнього утеплювача. Кількість і тип цих сегментів залежать від діаметра труб і особливостей конструкції.
   Після фінального складання всіх вирізаних сегментів в напівциліндр або циліндр можна замовити додаткову ламинацию фольгою з алюмінію або аналогічних матеріалів. Крім того, в окремих ситуаціях актуальним буде замовлення захисного кожуха з металевих листів. Це дозволяє мінімізувати будь-який зовнішній вплив, починаючи від механічного та закінчуючи кліматичних.

   Теплоізоляційні циліндри на основі базальтової вати

   Виробництво циліндрів з базальтової вати – складний технологічний процес з високим рівнем трудомісткості. Необхідно не тільки використовувати якісну сировину, а й відповідально підходити до роботи. Саме тому в нашому штаті працюють виключно досвідчені професіонали, відповідально підходять до своєї справи і постійно підвищують рівень своєї кваліфікації.

   Ми намагаємося задовольняти будь-які вимоги і запити ринку, пропонуючи як базальтові ізолятори, так і доступніші теплоізоляційні циліндри на основі пінополіуретану. Наша продукція відповідає всім нормативам і стандартам якості, що забезпечує безпеку роботи, надійність і довговічність ваших трубопроводів.