Термоізоляційні чохли для запірної арматури та устаткування

Доступні розміри Доступные размеры

Діаметр (внутрішній): від 18 до 219 мм

Довжина: 1000 мм

Товщина ізоляції від 30 до 100 мм

Приклади цін:

Циліндр 102мм – Ціна 170 грн.

Циліндр 150мм – Ціна 270 грн.

Циліндр 220мм – Ціна 500 грн.


  Відділ виробництва: +38 067 49 89 859

  Термоізоляційні чохли для арматури і обладнання

  Теплоізоляція трубопроводів може виконуватися різними способами і матеріалами. Якщо для стандартних труб проблеми термоізоляції як такої не існує, завдяки наявності спеціальних циліндрів і напівциліндрів з базальтової вати, наприклад, то для запірної арматури такий варіант не підходить через складність конструкції і особливостей роботи.

  У подібний ситуаціях єдино вірним рішенням стають теплоізолюючі чохли, які виконують кілька завдань:

  • мінімізація теплових втрат в основних вузлах трубопроводу;

  • зниження рівня шуму при прокачуванні робочих середовищ;

  • захист від корозійних процесів;

  • захист від промерзання робочого механізму;

  • збільшення безпеки для персоналу.

  Замовити і купити теплоізоляційні чохли ви завжди можете в нашій компанії за найдоступнішими цінами.

  Сфери застосування теплоізоляційних чохлів

  Ізоляційні чохли для запірної арматури мають найширший спектр застосування. Вони використовуються для термічної ізоляції фланців, вентилів, кранів кульового типу, всіляких заслінок і інших елементів трубопроводу.
  Крім того, ви можете замовити чохол для захисту датчиків тиску, фільтрувальних вузлів, зворотних клапанів, вимірників рівня наливу, теплових обмінників та іншого обладнання. Продукція використовується в нафтохімічній, газовій, харчовій промисловості. Затребувана в холодильних системах, на маслопереробних комплексах і терміналах зберігання продукту.

  Виробництво теплоізоляційних чохлів

  Виробництво теплоізоляційних чохлів зазвичай використовує ті ж матеріали, що і для основної термоізоляції труб. Зовнішній шар виконаний зі спеціальних тканин з високою стійкістю до температурного, механічного або хімічного впливу.

  Продукція повинна відповідати певним вимогам, серед яких міцність, надійність, довговічність, простота очищення і догляду, а також гнучкість виробів. Гнучкість дозволяє забезпечувати захист складних елементів конструкції.

  Для додаткового захисту від зовнішнього впливу чохли можуть комплектуватися кожухами зі сталі, які виконуються в точній геометричному відповідно до елементів конструкції. Слід розуміти, що такі вироби більш важкі і не забезпечують щільного прилягання чохла до запірної арматури.

  Властивості і особливості теплоізолюючих чохлів

  Теплоізоляційні чохли для арматури можуть виготовлятися в будь-якому виконанні в залежності від того, де знаходиться трубопровід, які особливості клімату, які цілі та завдання ставить перед собою замовник. Виходячи з цього, ви можете замовити захисні чохли для внутрішніх приміщень або для зовнішнього використання під відкритим небом.

  Чохол може витримувати вплив критично високих температур, що важливо для окремих галузей промисловості. При цьому використовуються негорючі матеріали і тканину зі спеціальним просоченням. Часто продукція виготовляється за індивідуальними замовленнями, що дозволяє забезпечити необхідний захист для найскладніших за формою елементів арматури і обладнання.

  Типи кріплень теплоізоляційного чохла

  Щоб термоізоляційні чохли для запірної арматури надійно захищали обладнання і служили максимально довго, необхідно використовувати відповідний кріплення. Для цього, в залежності від умов експлуатації, можуть застосовувати поліпропіленові ремені, поліамідні стрічки, стяжки пружинного типу.
  Якісний кріплення дозволяє забезпечити фіксацію, а також спрощує обслуговування обладнання при необхідності.