Новини

Циліндри та напівциліндри з кам’яної вати

Щоб захистити труби від вологи, зовнішніх впливів, низьких температур, використовуються спеціальні ізоляційні матеріали. Йдеться про мінераловатні циліндри та фасонні елементи до них. Вони мають такі характеристики:

  • низька теплопровідність;
  • низький коефіцієнт горючості;
  • екологічність;
  • стійкість до грибків, плісняви, комах, хімікатів;
  • не вступають у реакцію із синтетичними розчинниками;
  • здатність витримувати тривалі експлуатаційні навантаження із збереженням теплозахисних властивостей.

Циліндри та напівциліндри з кам’яної вати також відрізняються зручністю монтажу, відсутністю потреби у ремонті, частому обслуговуванні. Можна оперативно замінити окремі сегменти, якщо виникло пошкодження.

Особливості продукції

У виробництві бере участь кам’яна вата, яка є розплавленим за спеціальною технологією базальтом. Щоб регулювати кислотність, використовуються алюмінієві, магнієві та карбонатні добавки. Серед головної гідності мінераловатних циліндрів можна виділити монооксид кремнію, у якого температура плавлення – 1702 градуси за Цельсієм.

Дані пристрої вводяться в експлуатацію для утеплення трубопроводів комунальних інженерних мереж, труб різного діаметра на об’єктах галузей промисловості. Також вони потрібні для теплоізоляції газо- та нафтопроводів. Серед інших сфер застосування варто виділити ізоляцію труб із мінусовими температурами, теплову ізоляцію трубопроводів із перегрітою парою.

Сучасні мінераловатні теплоізоляційні циліндри виготовляються з покриттям із алюмінієвої фольги. Вона додатково знижує втрати тепла. Матеріал має привабливий зовнішній вигляд. За рахунок цього його можна використовувати для облаштування конструкцій, які не закриватимуться при використанні.