У всі часи тепло і затишок в домі залишалися найголовнішим в житті будь-якої людини. Сьогодні проблеми збереження тепла взимку і прохолоди влітку актуальні не тільки для житла, але і для промислових будівель і споруд.

Питання енергоефективності будь-яких будівель, в яких людина здійснює свою діяльність, досить важливі як для власного комфорту і створення для цього ідеального мікроклімату, так і для забезпечення необхідних умов для виробництва, зберігання та реалізації продукції.

Не варто чекати початку холодів, для того щоб почати вирішувати проблему з температурою. Утеплення будівель і споруд від професіоналів компанії Укренергозахіст – це ефективне рішення проблеми, що дозволяє захистити стіни, перекриття та дах від промерзання.

Ви отримуєте комфортні умови для життя і роботи і забуваєте про такі проблеми, як цвіль, грибок, конденсат, затхлий запах в приміщеннях. Витрати на кондиціонування влітку та опалення взимку стануть істотно нижче, а самі будівлі і споруди зможуть експлуатуватися десятки років без додаткового ремонту і обслуговування.

Які існують способи утеплення великих будівель і споруд

Як правило, для утеплення великих будівель і споруд використовуються два способи:

 • зовнішнє утеплення;
 • внутрішнє утеплення.
 • Перший варіант мало чим відрізняється від другого за матеріалами і способам їх монтажу. В основному він використовується, коли немає обмежень на
 • проведення автор зовнішніх робіт по фасадах будівель. Як матеріали може використовувати пінополістирол, пінопласт або мінеральна вата.

Внутрішнє утеплення має на увазі використання тих же матеріалів, але вже всередині приміщень. При цьому доведеться пожертвувати площею, яка зменшиться на 10-15 см від зовнішніх стін. Такий вид утеплення застосовують, коли зовні немає можливості виконати роботи з утеплення (наявність кабелів, антен, технологічного обладнання уздовж стін).

Я текстовий блок . Натисніть кнопку Змінити , щоб змінити цей текст . Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.


  Утеплення великих промислових будівель

  Утеплення великих промислових будівель від фахівців нашої компанії передбачає:

  • утеплення фасадів і стін;
  • виконання будь-яких висотних робіт;
  • утеплення будь-яких приміщень всередині будівель за бажанням замовника.

  У нас працюють тільки найкращі та висококваліфіковані професіонали, які знають толк в своєму ремеслі. Утеплення – це досить серйозний і трудомісткий процес, що вимагає відповідального підходу, тому в своїй роботі ми робимо все можливе для якісного та ефективного її виконання.

  Наші фахівці по праву вважаються кращими на ринку, у кожного з них за плечима довгі роки робіт на професійній ниві, що не може не позначатися на незмінно високій якості всіх типів робіт по утепленню.

  Утеплення великих промислових споруд

  Незалежно від складності виконаних робіт з утеплення великих промислових споруд, ми надаємо на них максимальну гарантію, як і на всі матеріали, використані в утепленні. Ми постійно відстежуємо найновіші технології та матеріали, що з’являються на ринку, щоб мати можливість запропонувати їх вам після проходження ними всіх типів тестів і випробувань. Якщо на ринку з’явилося щось нове – воно вже є в нашому арсеналі!