Виготовлення дрібних металоконструкцій


  Відділ виробництва: +38 067 49 89 859

  Виготовлення дрібних металоконструкцій, а також швидкомонтованих будівель і споруд дозволяє вирішувати багато завдань сучасного промислового і комерційного сектора. Сталь була і залишається одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів, маючи максимально широкий спектр застосування.

  Її використовують не тільки для виробництва функціональних конструкцій і устаткування (трубопроводи, автомобілі, судна, верстати), але і для каркасів, ангарів, промислових цехів. Сталеві конструкції забезпечують надійність, міцність і довговічність за умови наявності антикорозійного захисту.

  Виготовлення дрібних металоконструкцій від нашої компанії дозволить задовольнити будь-які ваші потреби в якісній і довговічної продукції за доступною вартості. Виконуємо найскладніші замовлення, гарантуємо доступні ціни на свої послуги.

  Сталеві конструкції вирішують індивідуальні завдання бізнесу

  Будь-які типи металоконструкцій, використані в вашому бізнесі, зможуть в достатній мірі забезпечити закінченість і досконалість майбутнього проекту. Найскладніші типи і види конструкцій не стануть нерозв’язним завданням для наших фахівців. Метал – це наша спеціалізація, в якій ми в повній мірі використовуємо будь-які методи і засоби для задоволення ваших потреб.

  Будівництво металоконструкцій може бути досить витратним заходом, якщо не скористатися послугами перевірених постачальників послуг на ринку, одним з яких є компанія Укренергозахіст. Вартість виготовлення металоконструкцій залежить від багатьох факторів, серед яких:

  • тип і марка металу;
  • вид з’єднань (зварювання, болт);
  • розміри і вага;
  • кількість складових елементів;
  • складність конструкції і так далі.

  Властивості мобільності, модульності, практичності і зручності застосування дозволяють використовувати наші вироби виступати в якості основних при зведенні будь-яких приміщень, в тому числі – з максимальними прольотами (ангари для авіатехніки, наприклад).

  Металоконструкції від нашого заводу в індивідуальному виконанні дозволять добитися потрібної точності і експлуатаційних характеристик виробу, що в подальшому допоможе відчутно прискорити будівельні роботи, виключивши можливі проблеми.