Новини

Знімні теплоізоляційні чохли для арматури та обладнання

Знімні теплоізоляційні чохли для арматури та обладнання є важливим елементом будь-якого трубопроводу. Коли необхідно забезпечити захист персоналу від гарячих поверхонь або захист вмісту труби від холодних зовнішніх температур, ізоляційні знімні покриття часто є кращим рішенням.

Основна проблема з такими чохлами, що знімаються, полягає в тому, що вони не можуть «додати» тепла в холодних погодних умовах. Якісні ізоляційні чохли знижують втрату тепла, захищаючи компоненти труби від холодних зовнішніх температур.

Тим не менш, теплоізоляційні покриття можуть допомогти там, де компанії використовують будь-який обігрівач на своїх трубопроводах, і хочуть звести до мінімуму кількість тепла, що втрачається в навколишнє середовище, підвищивши таким чином коефіцієнт корисної дії.

Додатковий обігрів

Багато компаній, особливо в нафтовій та газовій промисловості, а також у таких галузях, як гірничодобувна, хімічна та харчова промисловість, використовують електрообігрів, щоб запобігти замерзанню вмісту труб.

За низьких температур цей обігрів, якщо його не ізолювати, стає набагато менш ефективним. Як і у випадку з іншими ізоляційними покриттями, правильно спроектоване покриття є ключем до забезпечення належної ізоляції системи електрообігріву.

Сьогодні на ринку представлені різні типи обігріву – парові, гліколеві, гарячі масляні та електричні. У деяких випадках весь компонент покривається теплою сорочкою з болтовим кріпленням, що змінює всю геометрію деталі.

Всі варіанти об’єднує необхідність щільного пакування, щоб звести до мінімуму кількість тепла, що втрачається в навколишньому середовищі. Коли йдеться про ізоляційні покриття, завдання полягає в тому, щоб спроектувати покриття, яке враховуватиме іноді складну геометрію та точки проникнення холоду.