Новини

Застосування ізоляційних термочохлів

Термочохли для запірної арматури, власне виробництво яких налагоджено в нашій компанії, є важливими елементами трубопроводів, що забезпечують високий ККД системи в будь-яких умовах експлуатації. Ізоляційні чохли забезпечують контроль теплових втрат в системах, в яких неможливо забезпечити постійну ізоляцію.

Наприклад, постійну ізоляцію можна використовувати навколо обладнання і пристосувань, які вимагають регулярного доступу, огляду або модифікації. Де ж конкретно можуть використовуватися в комерційних і промислових цілях ізоляційні термочохли?

  • Ізоляція запірної арматури.

Запірна арматура може сильно відрізнятися за розміром і формою, але повністю настроюються знімні ізоляційні кожухи, вироблені з урахуванням особливостей обладнання, щільно облягають будь-які елементи навіть найскладнішої і незвичайної форми.

Варто враховувати, що такі теплоізоляційні кожухи легко знімаються для обслуговування або доступу до запірної арматури, але при цьому вони як і раніше представляють собою ідеальне рішення для захисту співробітників від опіків і захисту самого обладнання від оточуючих умов експлуатації.

  • Фланці.

Універсальний характер ізоляційних покриттів нашої компанії робить їх придатними для закриття фланців будь-яких форм і розмірів. Ізоляційні покриття допомагають утримувати і контролювати тепло, не створюючи небезпеки опіків для співробітників.

  • Люки резервуарів і цистерн.

Ізоляційні покриття для люків резервуарів і цистерн забезпечують відмінне утримання тепла, а також захист від хімікатів, тепла, холоду та інших зовнішніх умов навколишнього середовища. Наші чохли забезпечують довгі роки використання навіть на відкритому повітрі.

  • Приладові панелі.

Приладові панелі, які повинні надійно працювати в суворих умовах, часто вимагають ізоляційної захисту від небезпечних умов експлуатації. Наші настроюються ізоляційні покриття можуть захистити панелі, забезпечуючи при цьому легкий доступ для обслуговування або експлуатації.

  • Насоси і приводи.

Насоси і приводи часто працюють в середовищах з екстремальними температурами або іншими небезпечними умовами. Ізоляційні кожухи легко встановлювати і знімати, забезпечуючи надійний доступ до обладнання без шкоди для захисту від спеки, холоду, хімікатів та інших шкідливих чинників.