Новини

Захисна ізоляція трубопроводів – як обслуговувати

Навіть найякісніша теплоізоляція трубопроводу потребує регулярного огляду, догляду та обслуговування. Незалежно від того, чи маєте ви справу зі стаціонарною теплоізоляційною оболонкою труб або зі змінними чохлами для клапанів та інших елементів запірної арматури та обладнання, важливо їх правильно монтувати та стежити за станом.

Захисна ізоляція трубопроводів буде максимально ефективною, надійною та довговічною, якщо ви вибираєте продукт високих технологій від перевірених виробників. Якісна ізоляція повинна витримувати найскладніші та найсуворіші умови зовнішнього середовища.

Щоб обрані вами теплоізоляційні покриття зберігали максимальну ефективність, корисно слідувати кільком простим порадам з догляду.

Рекомендації щодо догляду та монтажу

Для монтажу покриттів використовуються різні системи кріплення, які повинні відрізнятися міцністю і зручністю використання. При цьому дуже важливо уникати надмірних зусиль при встановленні ізоляційних чохлів, щоб не пошкодити їх.

Підтримувати чистоту захисту буває непросто, проте, по можливості, слід очищати її від бруду та пилу. Негайно видаляйте або зчищайте всі хімічні речовини, що викликають псування алюмінієвих або силіконових покриттів.

Уникайте насичення ізоляції олією; це зробить негорючі характеристики вашого покриття неефективними. Регулярно перевіряйте стан змінних чохлів, за необхідності змінюючи їх на нові.

І останнє, але не менш важливе: завжди слідкуйте за тим, щоб не порізати та не пошкодити матеріали зовнішнього захисного чохла. Це допомагає обмежити використання гострих інструментів навколо ізоляційних покриттів.