Новини

З яких матеріалів виготовляють стовпи для огорожі

Сьогодні виробництво конструкцій, що захищають, – це цілий бізнес, який розвивається з кожним роком. Паркани та огородження необхідні скрізь, а основною проблемою для замовника залишається правильний вибір матеріалів виготовлення.

Одним із основних елементів будь-якого паркану є стовпи, які найчастіше з оцинкованої сталі або металу з порошковим покриттям. В обох випадках захисний шар відіграє надзвичайно важливу роль. Його завдання – захистити поверхню стовпа від факторів довкілля, які відповідальні за утворення корозії.

Важливість стовпів конструкцій, що захищають

Стовпи для паркану є конструктивним елементом систем огорожі. Правильно встановлені, вони відповідають за стійкість усієї конструкції, а також безпосередньо впливають на її стійкість до механічних пошкоджень. Таким чином, правильно змонтовані стовпи сприяють безпеці всього забору.
Найголовніше в стовпах для забору – це їх параметри міцності. Через те, що вони розташовані у зовнішньому просторі, стовпи постійно піддаються механічному та атмосферному впливу. Ось тому вони захищаються додатковими покриттями, завдяки яким досягається стійкість до корозії. Використання сталі для їх конструкції також гарантує тривалий термін служби та термостійкість.

Правильний вибір стовпів для огорожі залежить від типу огорожі, яка буде на них встановлена. У тому випадку, якщо ми плануємо використовувати сітку, то стовпи можуть бути легшими та тоншими, оскільки вони будуть менше навантажуватися. Якщо система огорожі складатиметься з товстих панелей, то її зведення слід використовувати стовпи огорожі більшого перерізу.

Також варто знати, що стартові стійки та кутові стійки відрізняються за конструкцією. Вибір відповідних структурних елементів позначиться на міцності системи. При цьому при виборі висоти стовпів необхідно враховувати додаткові сантиметри, призначені для розміщення в землі або бетонування.