Новини

З чого краще зробити теплоізоляцію трубопроводу

Яка вона – якісна теплоізоляція трубопроводу? Це ізоляція з використанням найкращих за своїми параметрами та характеристиками матеріалів. Але що ідеально підходить для трубопроводів, багато ділянок яких мають досить складну форму?

Безумовно, одним з найбільш ефективних та доступних матеріалів для вирішення цього завдання є скловолокно або скловата. Багато хто пам’ятає цей матеріал зі свого дитинства та ігор біля теплотрас, причому він часто асоціювався із роздратуванням очей, носа, шкіри та горла.

Сьогодні технологічні розробки призвели до значного покращення параметрів продукту, що призвело до появи на ринку набагато м’якших та приємніших ізоляційних матеріалів на основі скловати.

Ізоляція зі скловати – завжди має бути сухою

Мокра ізоляція – це завжди дилема: вона не працює належним чином та посилює втрати тепла. Якщо мікроскопічні повітряні пори всередині матеріалу просочені водою, теплоізоляція просто не виконує своїх функцій. Крім того, така волога ізоляція буде сприйнятлива до плісняви ​​і передаватиме вологу в будь-яку частину будівлі, де вона встановлена, що може призвести до руйнівних наслідків.

Тому скляну ізоляцію слід завжди зберігати на високому і сухому місці, і якщо якась частина скловати намокне, її слід відрізати, утилізувати і ніколи не використовувати.

Чому ізоляція зі скловати досі така популярна?

Утеплювач зі скловати, як і раніше, користується величезною популярністю, і не без підстав. Більшість ізоляції виготовляється з піску, який є одним з найбагатших природних ресурсів у світі.

Іншою додатковою перевагою ізоляційних повст зі скловолокна є те, що вони стійкі до паразитів і є негорючими. Це очевидний бонус з огляду на те, що вони найчастіше встановлюються неподалік від житлових та промислових приміщень.