Новини

Якісний захист запірної арматури

Сучасне промислове виробництво важко уявити без систем трубопроводів, які мають різне призначення та функціонал. Кожна така система має у своєму складі різні елементи запірної арматури, серед яких:

  • крани та вентилі;
  • зворотні клапани;
  • врізання та розгалуження труб;
  • засувки;
  • батерфляї і таке інше.

Для якісного захисту від зовнішнього впливу, а також мінімізації теплових втрат такі елементи необхідно ізолювати. Виробництво знімних термоізоляційних чохлів дозволяє ефективно вирішувати такі завдання.

Які переваги теплоізоляційних покриттів

Оригінальні теплоізоляційні покриття забезпечують чудову тепло- та звукоізоляцію всіх пристроїв промислової установки. Великою перевагою сучасних теплоізоляційних чохлів є те, що їх можна пошити практично будь-якого розміру та форми.

Це дозволяє захистити від теплових втрат навіть дуже складні та незвичайні елементи. Ключовими перевагами є дуже висока стійкість до високих температур. Оригінальні теплоізоляційні покриття від відомих виробників здатні витримувати температуру понад 1000°С.

Традиційні теплоізоляційні покриття зазвичай складаються з двох компонентів – ізолятора та зовнішнього захисту. Як ізолятор використовується керамічне волокно, мінеральна вата, скловата і так далі. Чохли на запірну арматуру зшиваються спеціальними вогнетривкими нитками, завдяки чому вони можуть максимально довго та ефективно використовуватися без заміни.

Ключовою перевагою подібних покриттів є забезпечення простого та легкого доступу до елементів запірної арматури. Завдяки цьому, співробітники підприємства можуть без проблем обслуговувати, ремонтувати або змінювати компоненти, що вийшли з ладу.