Новини

Якісний захист ізоляції труб

Сучасна система трубної ізоляції виготовляється із різних матеріалів залежно від способу майбутнього застосування. При цьому дуже важливим моментом залишається надійна зовнішня ізоляція труб, яка зазвичай виготовляється з листового металу.

Промислові підприємства різних галузей мають складні системи внутрішніх комунікацій, які з труб різного діаметра. Вам буде потрібна якісна ізоляція для мінімізації втрат тепла, а також захист цього шару від зовнішніх факторів.

Металеве облицювання виготовляється не тільки для прямих ділянок труб, але і для елементів конструкцій будь-якої форми та складності, у тому числі врізок, трійників, розгалужень, деяких елементів запірної арматури.

У зв’язку з цим промисловим образам випускаються:

  • трійники;
  • прямі секції;
  • відводи (три-, чотири- та п’ятисегментні);
  • конуси;
  • торцеві заглушки;
  • теплоізоляційні коробки.

Кожен виріб має різні геометричні розміри. Матеріалом виготовлення оболонки є оцинкована чи нержавіюча сталь. Це пов’язано з тим, що ділянки теплоносія, що утеплюються, часто розташовуються на відкритому повітрі, де вони піддаються впливу навколишнього середовища – дощу, снігу, вітру і так далі.

Тому для надійного захисту ізоляційного покриття і теплоносія облицювальна труба повинна мати високі антикорозійні властивості. Також для запобігання попаданню вологи в ізоляційний шар на поверхні кожуха передбачені поздовжні та торцеві нахлести, а також ребра жорсткості.

Чому ваш вибір – облицювання труб із листового металу

Обшивка труб із листової сталі використовується не тільки для захисту ізоляційного покриття та самого теплоносія, але й для мінімізації теплових втрат при передачі робочих середовищ трубопроводами. Обшивка захищає труби від механічних впливів та перешкоджає виникненню конденсату на поверхні утеплювача. Крім того, металеве облицювання труб стійке до хімічних речовин.

Облицювання труб з оцинкованої або нержавіючої сталі не тільки забезпечує захист, але й надає більш естетичного вигляду будь-якому трубопроводу.