Новини

Які існують способи утеплення великих будівель і споруд

На просте запитання: «Які існують способи утеплення великих будівель і споруд» досить складно відповісти коротко, адже теплоізоляція – це найпоширеніший, але надзвичайно важливий компонент конструкції будь-якого комерційного будівлі.

Важливість теплоізоляції комерційних і промислових будівель і споруд складно переоцінити. Роль утеплювача – запобігти перенесення тепла з більш теплих приміщень в більш прохолодні. Це дуже проста концепція, яка має суттєвий вплив як на комерційні, так і на житлові будівлі.

Особливості

Утеплення будівель і споруд допомагає підтримувати комфорт в приміщенні: добре ізольоване приміщення буде набагато комфортніше, ніж погано ізольоване. Без теплоізоляції тепло може виходити з конструкції взимку і потрапляти всередину влітку. При правильному облаштуванні теплоізоляції ця передача тепла буде зменшена або усунена, і в ваших внутрішніх приміщеннях буде зберігатися бажана вами температура.

Утеплення знижує витрати на опалення та охолодження: щоб мінімізувати коливання температури в погано ізольованій конструкції, ваша піч, кондиціонер, тепловий насос або бойлер повинні будуть працювати понаднормово.

Ваше обладнання HVAC має забезпечувати додаткове охолодження або обігрів, щоб компенсувати втрату або додавання тепла, в залежності від сезону. Ви не тільки втратите енергію, за яку вже заплатили за опалення або охолодження, але вам також доведеться платити за додаткову енергію, щоб заповнити цю втрату. Це призведе до значної витрати енергії і грошей.

Типи утеплення комерційних будівель

Утеплювач для комерційних будівель доступний в декількох різних типах, які можуть відповідати конкретним потребам і характеристикам конструкції. Серед них:

  • Утеплення зі скловолокна.

Це найпоширеніший тип ізоляції, з яким знайомі багато людей. Він складається з шарів скловолокна, покладених разом, щоб утворити товстий шар ізоляції. «Ковдра» зазвичай затиснуте між двома товстими листами паперу або картону. Воно зазвичай поміщається між балками і стійками каркаса стін і підлоги.

  • Жорсткі пінопропіленові плити.

Жорстка ізоляція часто використовується для термоізоляції повітропроводів, виготовлених з тонкого металевого матеріалу, який може легко втрачати тепло від теплого повітря. Термоізоляційні плити зупиняють цей процес і економлять енергію і гроші.

  • Мінеральна вата.

Ізоляція з мінеральної (базальтової) вати виготовляється з сировини високої щільності і зазвичай використовується для ізоляції труб. Ізоляцію у вигляді ковдри з того ж матеріалу можна обернути навколо труб, резервуарів водонагрівача або інших елементів, що вимагають хорошої ізоляції.