Новини

Як забезпечити максимальну енергоефективність

Виготовлення теплової ізоляції – важливий момент, здатний забезпечити необхідний рівень енергоефективності різних систем передачі енергії. Теплова ізоляція буває різного виду та спрямованості, завдяки чому завжди можна підібрати найбільш підходящий для ваших цілей та завдань варіант.

Сучасна теплоізоляція для труб повинна відповідати певним параметрам, серед яких:

  • мінімальні теплові втрати;
  • висока опірність будь-якому зовнішньому впливу;
  • мінімальні витрати на монтаж та обслуговування;
  • простота та легкість ремонту при необхідності;
  • безпека та екологічність;
  • висока енергоефективність тощо.

Безумовно, якісна теплова ізоляція неможлива без додаткового зовнішнього захисту від атмосферних, механічних, хімічних та біологічних впливів.

Захист систем передачі теплової енергії

Як показує практика, ідеальним варіантом захисту систем трубопроводів, а також будь-яких інших конструкцій, пов’язаних з передачею та зберіганням теплоносіїв є якісна теплоізоляція з додатковими зовнішніми кожухами, виконаними з нержавіючої сталі.

Зовнішній захист із нержавіючої сталі – це ідеальний варіант, коли необхідно забезпечити захист трубопроводу, наприклад, від різких перепадів температур, високої вологості, наявності у навколишньому середовищі активних хімічних реагентів, підвищеної солоності повітря (морські умови).

Сьогодні існують універсальні варіанти не тільки захисту окремих ділянок труб, але й складних вузлів, включаючи фітинги, арматуру, трійники та інші елементи. Це дозволяє гарантувати мінімальні втрати теплової енергії по всьому шляху енергоносія від постачальника до споживача.