Новини

Як стати будівельником

Будівельно-монтажні роботи в промисловому будівництві є багатоетапною процедурою, яка передбачає безліч дій як від виконавця, так і від замовника. Якщо ви збираєтеся стати будівельником, насамперед необхідно переконатися в тому, що у вас є відповідна кваліфікація на місці.

Подібна робота вимагає не лише професійної підготовки: є певні юридичні кроки, які необхідно зробити, щоб отримати дозвіл на роботу. Що ж є професія «будівельний робітник»?

Особливості

Будівельний робітник – це досить загальне поняття, яке описує спеціаліста для виконання найрізноманітніших завдань на будмайданчику. Ця людина, як правило, може виконувати кілька ролей та функцій у будівництві.

Коло його обов’язків може включати:

  • підготовку майданчика;
  • навантаження матеріалів;
  • прибирання майданчика;
  • будівництво стін та фундаментів;
  • копання траншей.

При цьому робота може бути дуже складною та небезпечною, тому дуже важливо пройти належну підготовку перед початком роботи.

Яка кваліфікація мені потрібна, щоб стати будівельником?

Після навчання у центрі підготовки ви отримуєте свідоцтво, яке засвідчує отримання необхідної кваліфікації для виконання робіт на будівельних майданчиках як різноробочим, так і для виконання вузькоспеціалізованих робіт.

Свідоцтво або сертифікат є обов’язковим для вас, щоб ви могли потрапити на будівельний майданчик: документ говорить про те, що ви знаєте все про здоров’я та безпеку на будівельному майданчику. Щоб отримати подібний документ, необхідно відвідати курси та пройти після закінчення їх відповідні тести на знання особливостей професії.