Новини

Як підвищити енергоефективність будівель та споруд

Якщо ви хочете заощадити на рахунках за електроенергію або внести позитивні зміни до навколишнього середовища, є багато способів зменшити втрати енергії. Ось деякі поради та рекомендації щодо цього:

  • Вимкніть виток тепла.

Скрізь, де повітря може проникнути у ваш будинок або з нього, вам буде складніше підтримувати в приміщенні комфортну температуру. Захист від протягів означає перевірку на витоку в таких місцях, як двері та вікна, а потім їх герметизацію.

  • Вивчіть альтернативні варіанти опалення та охолодження

Кондиціонери можуть допомогти нам швидко відчути себе комфортно та затишно, але вони сумно відомі тим, що споживають багато електроенергії. Спробуйте відкрити вікна, увімкнути вентилятор або прийняти холодний душ, перш ніж вмикати кондиціонер.

  • Оновіть систему гарячого водопостачання.

Неефективні системи гарячого водопостачання можуть стати джерелом величезної витрати електроенергії. Фактично, системи гарячого водопостачання зазвичай споживають більше енергії, ніж будь-який інший прилад у будинку.

  • Продуманіший дизайн вікон.

Будинки мають тенденцію втрачати та отримувати багато тепла з вікон. Розумний дизайн вікон може мати велике значення. Спробуйте зменшити розмір вікон, що виходять на схід та захід, або додати зовнішні фактори затінення, щоб запобігти попаданню надлишкового тепла до будинку через скло у теплі місяці.

  • Правильно зробіть ізоляцію.

Утеплення будівель та споруд – один із найдієвіших способів зробити свій будинок більш енергоефективним. Ізоляція стін, стелі та підлоги уповільнює потік тепла, допомагаючи зберігати в будинку прохолоду влітку та тепло взимку. Це означає меншу залежність від штучного обігріву та охолодження та більшу економію на рахунках за електроенергію.