Новини

Циліндр із мінвати

З часів того, як труби почали виробляти з металу, виникла потреба у їхньому захисті. Для ізолювання з’явилися різні природні та синтетичні матеріали. У минулому столітті попитом мала скловата. Працювати із нею було легко. Але потім з’ясувалося, що вона завдає шкоди здоров’ю. На заміну їй прийшла мінеральна вата. Циліндри з неї відрізняються безпекою, зручністю. Більше того, це забезпечує надійний захист трубопроводів будь-якого призначення.

Для чого потрібна ізоляція труб?

Захистити труби – важливе завдання, яке потрібно обов’язково вирішити. У цій справі рятують теплоізоляційні циліндри. Завдяки утеплювачам у рази скорочуються тепловтрати у системах постачання гарячої води. А ще вони корисні, коли здійснюється перекачування нагрітого рідкого середовища на різних об’єктах промисловості.

Якщо відбуваються аварійні витоку, ізоляційна оболонка циліндра діє на кшталт бинта на рані людини. Якийсь час потік рідини припиняється, тим самим можна усунути аварію. А якщо спостерігаються низькі температури, то минвата не дозволяє дати статися промерзанню місця витоку.

Переваги використання

Особливою популярністю користуються мінераловатні циліндри. Серед їх переваг варто зазначити:

  • екологічна чистота;
  • зносостійкість;
  • тривалий термін використання;
  • високий рівень вогнестійкості;
  • низька теплопровідність.

Також слід наголосити на тому факті, що циліндри показують високу стійкість до біологічних впливів. Трудовитрати та трудомісткість зводяться до мінімуму. Потрібно набагато менше часу для роботи.

Циліндри з мінеральної вати – це практичний та нескладний в експлуатації утеплювач. Монтувати виходить швидко та якісно, ​​а зробити це просто на майже будь-який діаметр труб.