Новини

Виготовлення теплоізоляційних циліндрів

Теплоізоляція систем трубопроводів, а також широко використовуваних комунальних мереж є досить важливий етап. Без якісної теплової ізоляції неможливо створити надійну, стійку до будь-якого зовнішнього впливу, довговічну і енергоефективну конструкцію.

Слід брати до уваги, що теплові втрати мереж, що працюють з гарячою парою або робочими рідинами можуть бути досить істотними, тому вся система стає малоефективною з низьким показником ККД.

При поганій теплоізоляції або її відсутності системи трубопроводів не виконують свого основного призначення. Крім того, в регіонах з континентальним кліматом з різкими перепадами температур і холодними зимами такі мережі частіше виходять з ладу, що збільшує витрати на позаплановий ремонт і обслуговування.

Теплоізоляційні циліндри з базальтової вати – найкраще рішення

Виробництво теплоізоляційних циліндрів на основі базальтової вати – це затребувана послуга від нашої компанії, яка вирішує вищевказані проблеми з трубопроводами будь-якого типу, призначення і конфігурації.

Теплоізоляційні півциліндри і циліндри можуть виготовлятися на основі базальтової (мінеральної) вати або з поліуретанової сировини. Це зовнішня «оболонка» ваших труб будь-якого діаметру, яка характеризується міцністю, стійкістю до зовнішнього впливу, пожаробезопасностью.

Виробництво теплоізоляційних циліндрів від нашої компанії дозволяє забезпечити енергоефективність як зовнішніх, так і внутрішніх систем трубопроводів і комунікацій. Основними сферами використання подібної «теплового захисту» є:

  • теплосети;
  • городские и промышленные котельные;
  • дымоходные воздуховоды;
  • коммунальные трубопроводы;
  • строительство;
  • промышленное производство и так далее.

Производство теплоизоляционных цилиндров от нашей компании обеспечивает любые потребности и запросы заказчиков. Мы готовы предложить варианты теплоизоляции для труб любого диаметра, гарантируя безаварийную эксплуатацию сетей и трубопроводов при температурах рабочих сред до 650 градусов Цельсия.