Новини

Втрати тепла на промислових виробництвах

Як показує практика та досвід, навіть при використанні сучасних рішень та матеріалів на багатьох промислових підприємствах фіксуються великі втрати тепла під час передачі робочих речовин системами трубопроводів.

Ізоляція тру трохи «рятує» ситуацію, проте мало хто приділяє увагу якісній ізоляції запірної арматури. Фланці, засувки, перехідники, крани постійно використовуються для керування рухом робочих середовищ, і саме їх потрібно забезпечити додатковим тепловим захистом.

Виробництво знімних термоізоляційних чохлів багато в чому вирішує цю проблему. Такі покриття є багатошаровим теплоізоляційним матеріалом із захистом від зовнішнього впливу і можливістю швидкого доступу до запірної арматури для її обслуговування.

Сфера використання

Крім трубопроводів, таке рішення затребуване як теплоізоляція для всіх типів машин, пристроїв і передавальних установок, де є високі температури і ми хочемо зменшити потік і втрати тепла. Його особливо часто застосовують як ізоляцію циліндрів, термопластавтоматів, клапанів, насосів, компенсаторів, шаф керування, електрогенераторів та інших пристроїв складної форми.

Форма та товщина утеплювача підбираються індивідуально на підставі проектних даних, наданих замовником, або на підставі вимірювання, проведеного на об’єкті одержувача. Чохли випускаються різних видів, відрізняючись термостійкістю та хімічною стійкістю використовуваних матеріалів.

Спеціально підібрані зовнішні покриття дозволяють використовувати цей тип ізоляції також у хімічно агресивному середовищі, наприклад, у хімічній та нафтохімічній промисловості. До переваг такого захисту відносять:

  • економія енергії 30-40%;
  • зниження температури до 70% зовні покриття;
  • приведення температури приладів у відповідність до вимог санітарних норм та правил безпеки;
  • придушення шуму;
  • висока міцність та хімічна стійкість.

Немаловажний плюс – можливість легкого доступу для технічного обслуговування та ремонту обладнання.