Новини

Важливість трубної ізоляції

Правильна ізоляція для труб є дуже важливим заходом незалежно від сфери використання систем трубопроводу. За допомогою цього процесу ви зможете суттєво знизити тепловтрати та, відповідно, заощадити на енерговитратах установки.

Матеріал, вибраний для ізоляційного покриття, завжди повинен відповідати типу і типу труб, що закриваються. Також слід підібрати потрібний захист ізоляційного матеріалу від зовнішнього впливу – це необхідно для забезпечення довговічності ізоляції.

Переваги утеплення труб

Використання ізоляційної обшивки має багато переваг, які можуть свідчити про те, наскільки це функціональне та просте в установці рішення. Ізоляція трубопроводу – це форма захисту системи подачі тепла чи води від зовнішніх факторів.

Крім того, якісно виконана ізоляція з використанням сталевих захисних оцинкованих листів, наприклад, надає системі певної естетики. Цей момент може не мати особливого значення в промисловості, але для міських трубопроводів від котелень він дуже важливий.

Які основні переваги використання трубної ізоляції?

Насамперед, це:

• Захист установки від замерзання.
Замерзла в трубах вода може призвести до розриву їхньої сталевої оболонки. Уникнути дорогого ремонту та заміни покликана теплоізоляція, яка затребувана не тільки зовні приміщень, а й у будівлях, що не опалюються взимку.

• Зниження втрат тепла.
Правильно підібрана теплоізоляція труб має максимально повно зберігати тепло всередині установки, не допускаючи його виходу назовні. Теплові втрати під час передачі теплоносіїв на великі відстані можуть призвести до збільшення витрат на додатковий підігрів технічної води.

• Запобігання утворенню конденсату.
Водяний конденсат на трубах дуже небажане явище. Краплі води з’являються в системі, коли температура між довкіллям і трубами сильно різниться. Збереження підвищеної вологості на трубах може призвести до зростання грибка та плісняви. Вибір ізоляції для труб допомагає зупинити цей процес, а також зберегти чистоту підлоги та відсутність крапель води на трубах.