Новини

Важливість теплоізоляційних чохлів

Теплоізоляційні чохли для арматури та обладнання є найважливішим елементом, що забезпечує цілісність основних вузлів трубопровідних систем у холодні періоди року. Втрати тепла взимку можуть бути досить значними, причому неналежна теплоізоляція трубопроводів є основним фактором, що впливає на втрати і енергоефективності.

Для виробничих приміщень та ділянок втрата тепла може стати вирішальним фактором, що впливає на енергоефективність усієї системи. Запірна арматура, у складі якої крани, датчики, розгалужувачі, насоси та інше обладнання, втрачає тепло швидше і частіше від інших ділянок трубопроводу.

На це є свої обґрунтування: її використовують набагато частіше, відкриваючи для впливу холоду. Єдина альтернатива – використання спеціальних теплоізоляційних чохлів, які забезпечують не лише збереження тепла, а й простоту доступу та обслуговування.

Чи достатньо звичайної ізоляції

Ізоляція утримує тепло навколо труб і запірної арматури, значно ускладнюючи передачу енергії в зону, що не опалюється. Але для власників будівель, які сподіваються на енергоефективне рішення, ізоляція труб – не найкращий варіант.

Важливість захисту будівель від цієї серйозної дійсності має першорядне значення. Лідери в опалювальній галузі активно просувають та рекомендують рішення щодо обігріву у поєднанні з ізоляцією як вирішення цієї потенційної щорічної проблеми для інженерів та споживачів.

Рішення з обігрівом допомагають споживачам запобігати потенційним пошкодженням замість того, щоб реагувати на надзвичайні ситуації. Обігрів може допомогти у захисті обладнання від замерзання, запобігаючи замерзанню рідин у трубах та в запірній арматурі.

Це рішення призначене для заміни тепла, що втрачається через теплоізоляцію, та забезпечення тепла там, де воно необхідне. Воно здатне забезпечити захист труб від замерзання, незалежно від того, знаходяться вони всередині, зовні, над землею або під землею.