Новини

Важливість ізоляції труб житлової будівлі

Наскільки важливою є якісна теплоізоляція трубопроводу? Насамперед, це гарантія мінімізації теплових втрат під час передачі робочих середовищ. При цьому мало хто замислюється про другий важливий ефект ізоляції з використанням сучасних матеріалів – захист від сторонніх звуків.

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я стверджують, що шум шкодить нам не менше, ніж отрутохімікати! Неприємні звуки, що виходять із труб у ванній кімнаті, навіть якщо їхній рівень невеликий, можуть викликати постійну втому, проблеми з концентрацією уваги або порушення сну.

Утеплення труб у ванній – спосіб зберегти тишу у квартирі

Чи є спосіб захиститись від такого шуму? Звісно! Ізоляція елементів трубопроводів у будинку виробами з кам’яної вати або полістирольних циліндрів – ідеальне рішення! Це змусить вас зітхнути з полегшенням, адже у вашому будинку запанує приємна тиша.

Звукоізоляція у житлових будинках – складне завдання, вирішення якого залежить від багатьох факторів. До них відносяться, серед іншого, тип використовуваної перегородки та матеріал, з якого вона була побудована, тип та планування кімнат. В результаті саме у ванній ми прислухаємося до небажаних звуків, і саме це приміщення стає малокомфортним для використання.

В чому причина

Труби, що використовуються в даний час у будівництві, найчастіше виготовляються із пластику. Легкий і простий в установці цей матеріал дуже слабкий з точки зору звукоізоляції. Пластик прийшов на зміну важким бетонним і чавунним трубам, що застосовувалися раніше, які відрізнялися набагато кращими акустичними параметрами.

Більше слабка звукоізоляція пластикових труб пов’язана з тим, що вони мають набагато меншу масу і легше резонують. Наслідком цього є посилення небажаних шумів, які передаються навіть до інших приміщень.