Новини

Утеплення стін від професіоналів

Що вибрати: внутрішнє або зовнішнє утеплення стін? Ці питання хвилюють не тільки власників житла, а й власників комерційних приміщень, промислових цехів, адміністративних будівель та інших споруд. Важливість утеплення в плані боротьби з енерговтратами давно відома, але який варіант краще?

Що таке зовнішнє утеплення суцільних стін? Зовнішня ізоляція суцільних стін зазвичай являє собою ізоляційну плиту з пінополістиролу товщиною від 50 до 100 мм, яка кріпиться зовні будівлі за допомогою клею і пластмасових болтів для з’єднання подвійний міцності з мінімальним утворенням містків холоду. Потім це візуалізується для створення дійсно елегантної обробки в різних кольорах.

Що таке внутрішнє утеплення суцільних стін? Внутрішня ізоляція суцільних стін дуже схожа на зовнішню ізоляцію стін, за винятком того, що ізоляція застосовується всередині приміщення, а не зовні. Оскільки на нього менше впливають елементи всередині, остаточна обробка менш «захисна», але все ж має величезне значення для скорочення ваших рахунків за електроенергію.

Зазвичай внутрішня ізоляція являє собою мінеральну вату, яка «зашивається» в каркас перед внутрішньою стіною, після чого вся конструкція закривається гіпсокартоном. Замість мінеральної вати може використовуватися пінополістирол або поліуретан високої щільності.

Що вибрати

Слід ваші стіни утеплювати зсередини або зовні? Як вважають багато експертів, найкращим варіантом є зовнішня ізоляція. Вона забезпечує мінімальні втрати енергії будь-якої будівлі, надаючи фасадам естетику і захищаючи їх від впливу руйнівних зовнішніх факторів.

Проте, іноді існують обмеження на використання зовнішньої теплоізоляції стін. Це може бути пов’язано як зі складною їх конструкцією з примиканням елементів покрівлі, стовпів освітлення і інших «заважають» чинників, так і з обмеженнями від місцевої влади.

У таких ситуаціях єдиним варіантом стає внутрішня ізоляція стін. Її єдиний мінус – «втрати» загальною площею приміщень (каркас з гіпсокартоном може «з’їдати» до 10 см від основних стін).