Новини

Утеплення стін промислових будівель та споруд

Яким чином краще виконати утеплення стін промислових будівель та споруд? Існує безліч рішень, починаючи від пінополістирольних плит і закінчуючи розпиленням швидкозастигаючої теплоізоляційної піни.

Останнім часом багато компаній вважають за краще використовувати рішення «все-в-одному», а саме – легкі, міцні, надійні та довговічні сендвіч-панелі. Це унікальний будівельний матеріал, що складається з шару утеплювача всередині та захисної металевої оболонки з боків.

Найважливіші технічні параметри сендвіч-панелей

Сендвіч-панелі застосовуються при будівництві промислових об’єктів або при зведенні різних типів господарських будівель – виробничих, складських або комерційних. Вони популярні в основному тому, що це продукти з практичними технічними параметрами, що ідеально підходять для різного використання.

Панелі застосовуються при будівництві:

  • промислових цехів;
  • складських приміщень;
  • холодильних та морозильних камер;
  • торгових площ;
  • ферм для тварин тощо.

За допомогою сучасних сендвіч-панелей можна зробити будь-які елементи будівлі. Йдеться не тільки про зовнішні стіни, а й стелі, перегородки і покрівлю. Панелі дуже легко монтуються завдяки надійним замкам. Найчастіше їх використовують у спорудах із сталевим каркасом, щоб гарантувати міцність та енергоефективність будови.

Існує кілька різновидів панелей (стінні, покрівельні, для морозильних камер). Вони виготовляються із матеріалів, стійких до корозії та деформацій при впливі зовнішніх факторів. Всі вони також відповідають санітарним вимогам, забезпечуючи захист від цвілі і грибка.

Як внутрішній утеплювач може виступати пінополістирол або мінеральна вата. Сендвіч панелі вирізняє висока вогнева стійкість. Також вони виступають як відмінний звукоізолятор.