Новини

Утеплення будівель і споруд: необхідне практичне керівництво

ukr-ez.com-uteplenie-zdanij-i-sooruzheni

Утеплення будівель і споруд: необхідне практичне керівництво, яке дозволяє зрозуміти, навіщо взагалі потрібна така процедура. Неважливо, чи збираєтеся ви утеплювати фасад житлового будинку, стіни офісу або промислового виробництва, це важливі довгострокові інвестиції, які відіб’ються в найкоротші терміни.

Якісне та професійне утеплення будівель і споруд, будинків і квартир, а також будь-яких інших будівель швидко поверне всі вкладені в нього кошти. Важливо розуміти, що постійне зростання вартості електроенергії, що витрачається споживачами на опалення взимку і кондиціонування влітку, знайшов своє відображення в розвитку ринку будівельних послуг з утеплення фасадів і стін.

Такі роботи є своєрідною довгостроковою інвестицією в ваше житло або офіс, яка через пару років легко окупиться у вигляді помітного зниження грошових витрат за електроенергію, і дозволить вам надалі значно економити.

Трохи статистики

Давно підраховано, що будь-яка будівля (особливо це стосується новобудов) втрачає через незахищені стіни до 45 відсотків теплової енергії. Найефективнішим способом запобігти цим втрати є утеплення стін і фасадів з метою створення безперервного ізоляційного шару навколо всієї зовнішньої поверхні будівель.

У зимову пору року такий захист стін працює як додаткова оболонка, яка допомагає захистити будівлю від холоду, зберігаючи при цьому внутрішнє тепло в квартирі або будинку. Влітку ізоляція допомагає підтримувати прийнятний мікроклімат всередині приміщення, зберігаючи прохолоду і не допускаючи нагрівання повітря.

Плюс до всього, утеплення фасаду серйозно економить електроенергію, знижуючи ваші фінансові витрати на енергоносії і, що дуже важливо, візуально прикрашає і покращує будівлю і продовжує термін його експлуатації.