Новини

Унікальні варіанти ізоляції

Сьогодні виробництво теплоізоляційних матеріалів досить універсальне і використовує найрізноманітнішу сировину. Всі ми знаємо утеплювачі на основі базальтової або мінеральної вати, наприклад, але що ви скажете про ізоляцію з конопель?

Коноплі – це не тільки всім відомий «побічний продукт», але і досить потрібна сировина у вигляді конопляного волокна. Завдяки своїй винятковій міцності, конопляне волокно протягом багатьох років використовувалося у міцних виробах, таких як:

  • одяг;
  • канати;
  • вітрила.

Конопляна сировина має відмінні ізоляційні властивості і дуже міцна, а також відома, як повітропроникний ізоляційний матеріал. Ізоляція з конопель допомагає регулювати теплові характеристики, а також має високу теплову масу та низьку провідність, тому є фантастичним ізолятором.

З конопляної вати можна робити як ізоляційні повсті, так і ізоляційні плити. У процесі виробництва можна додати кукурудзяне борошно або поліестер для подальшого посилення ізоляції.

Переваги утеплювача з конопель

Є низка причин використовувати ізоляцію з конопель у вашому проекті будівництва будинку. Конопляна вата зарекомендувала себе як надійна та перевірена форма ізоляції, що забезпечує широкий спектр властивостей: від її чудових характеристик та стійкості до вражаючих запасів вуглецю та низьких витрат на обслуговування вирощування.

Конопляне волокно – це ізоляційний матеріал середньої щільності з низькою провідністю та високою теплоємністю. Ці фактори дають змогу утримувати тепло, ефективно регулюючи теплові характеристики будівлі. Це означає, що у вашому будинку цілий рік підтримуватиметься комфортна і прийнятна температура.

Ізоляція з конопель також є фантастичним акустичним ізолятором, що допомагає гасити і поглинати шум, роблячи будинок тихішим.