Новини

Типи теплоізоляційних фольгованих базальтових циліндрів

Зростаюча популярність теплоізоляції трубопроводів, у вигляді фольгованих циліндрів з мінеральної вати, цілком зрозуміла її ціновою доступністю і високими експлуатаційними характеристиками, що включають дуже низьку теплопровідність. При цьому ефективність циліндрів багато в чому залежить від точності відповідності їх внутрішнього діаметра зовнішньому діаметру трубопроводу, що утеплюється. Природно, що циліндричний утеплювач випускається в діапазоні, що відповідає чинним стандартам діаметрів труб, що виробляються.

Крім того, для зручності користувачів виготовляються складові вироби різних видів.

Варіанти виготовлення

Фольгований базальтовий утеплювач для трубопроводів різного призначення виготовляється у вигляді:

– суцільних циліндрів, з поздовжнім розрізом по всій довжині сегмента, що спрощує їх монтаж на вже зібраних та діючих комунікаціях. Призначаються для трубопроводів малого діаметра;

– напівциліндрів, що з двох половинок, що з’єднуються замками типу «шип-паз». Підходять для труб, що мають малий та середній діаметр;

– окремих сегментів, що компонуються на трубі в єдиний циліндр. Дуже зручні до роботи з комунікаціями великого діаметра.

Основні розміри

Фольговані циліндри та напівциліндри з кам’яної вати випускаються довжиною по 1000 міліметрів і можуть мати внутрішній діаметр від 18 до 530 міліметрів. При цьому товщина самої теплоізоляції знаходиться в діапазоні 20-120 міліметрів. Це дозволяє підібрати утеплювач для труби практично будь-якого діаметра та будь-яких умов експлуатації трубопроводу, незалежно від його призначення.