Новини

Трубна ізоляція від виробника – переваги

В даний час сучасна теплоізоляція труб в Україні застосовується практично на всіх типах промислових трубопроводів. Але навіщо потрібно ізолювати трубопровідні системи? Які переваги дає така практика?

Ізоляція трубопроводів на промислових об’єктах за допомогою ізоляційних матеріалів із скловолокна або мінеральної вати має безліч переваг, у тому числі допомагаючи підтримувати стабільність та безпечну роботу трубопровідних систем.

5 вагомих причин для ізоляції промислових трубопровідних систем

Фахівці виділяють кілька основних причин, з яких вам необхідно використати теплоізоляцію промислових трубопроводів. До них відносять:

• Контролює температуру поверхні для захисту персоналу.

Системи ізоляції зі скловолокна та мінеральної вати знижують температуру поверхні трубопроводів та обладнання до більш безпечного рівня, знижуючи ризик опіків та простоїв робітників через травми.

• Контроль та стабілізація температур процесів.

Знижуючи тепловтрати, якісна теплова ізоляція допомагає підтримувати температуру процесу на заданому рівні. Ізоляція, товщина якої обрана оптимально, може обмежити втрати тепла в динамічній системі або мінімізувати падіння температури з часом у статичній системі.

• Запобігання конденсації та подальшій корозії на холодних поверхнях.

Теплоізоляція труб є найбільш ефективним засобом контролю конденсації та обмеження корозії на холодних поверхнях. Достатня товщина ізолятора необхідна для підтримки температури зовнішньої поверхні вище температури точки роси навколишнього повітря.

• Захист від випадкового займання.

Ізоляція зі скловолокна та мінеральної вати за своєю природою негорюча.

• Контроль шуму та вібрації.

Ізоляційні матеріали для труб можуть використовуватися для покриття механізмів трубопроводів, які викликають шуми або вібрації, утворюючи непроникний бар’єр між трубопроводом та зовнішніми зонами.