Новини

Трубна ізоляція – навіщо вам це потрібно

Купити якісну ізоляцію для труб в Україні за найкращими цінами сьогодні не складає особливих труднощів. Тим не менш, досі багато власників приватного житла сумніваються у доцільності придбання та монтажу ізоляції для трубопроводів.

Якщо у вас постійно потіють труби, якщо ви змушені оплачувати високі рахунки за опалення та гарячу воду, якщо часто стикаєтесь із проблемою замерзання труб узимку, ізоляція трубопроводів здатна вирішити ці та багато інших проблем.

Економте гроші, енергію та воду

За даними статистики водяне опалення є одним із головних споживачів енергоресурсів у вашому будинку. Його ефективність багато в чому визначається тим, як багато втрачається тепла від енергоносія на шляху від нагрівача до радіаторів.

Ізоляція труб з гарячою водою для економії енергії досить очевидна: обернувши гарячі труби ізоляційним матеріалом, ви запобігтиме проникненню холоду та витоку тепла. Це підвищує температуру води всередині труб приблизно на 2-4 ° С, що дозволяє зменшити налаштування температури водонагрівача для додаткової економії.

Це також допомагає гарячій воді швидше потрапляти у змішувачі. Вам не доведеться довго чекати, поки кран гарячої води досягне бажаної температури, що зменшить споживання води у вашому будинку.

Як показує практика, ви можете заощадити близько 3-4% на щорічних рахунках за опалення води, якщо ізолюєте труби з гарячою водою. У грошах це приблизно до 1000 гривень на рік протягом повного терміну служби труб, який може становити десятки років. Вигода, як кажуть, є.

Ізолювати чи не ізолювати труби – особиста справа кожного. Крім економії на оплаті за енергоресурси, ви захищаєте самі труби від впливу корозії, наприклад усунути наслідки якої досить проблематично.