Новини

Теплоізоляція з нетканих матеріалів

Різні типи застосування теплоізоляційних матеріалів зумовлюють широку затребуваність такої ізоляції для різних галузей і сфер. Наприклад, теплоізоляція у вигляді нетканих матеріалів широко використовується у технічній промисловості.

Вона застосовується для теплоізоляції резервуарів, парових та водопровідних труб. Теплоізоляційні неткані матеріали не піддаються водному гідролізу, гниття та цвілі, стійкі до механічних факторів. Завдяки використанню у виробництві скляних тканин, вони відрізняються високою міцністю.

Застосування теплоізоляційних нетканих матеріалів

Фахівці у галузі теплової ізоляції рекомендують використовувати неткані матеріали для якісної термоізоляції парових та водопровідних труб. Завдяки негорючим властивостям та стійкості до хімічних факторів неткані матеріали ідеально підходять для герметизації опалювальних приладів.

Вони також використовуються у виробництві ізоляційних матраців та подушок і є напівфабрикатом, що використовується у виробництві ізоляційної руберойду, протипожежних ковдр, а також протипожежних штор та штор.

Теплоізоляційні неткані матеріали виготовляються з тканин, армованих скляними та керамічними нитками. Для того, щоб покращити їх окремі параметри, використовуються додаткові посилення. Ізоляційні канати та стрічки виготовляються з нетканих матеріалів технічного призначення та бувають наступних видів:

  • Керамічні волокна, щільно сплетені з керамічної пряжі, армованим інконелевим дротом. Жорсткий та дуже гнучкий шнур стійкий до високих температур.
  • Пучки фактурного склоровінгу, обплетеного скловолокном. М’який та гнучкий шнур ідеальний для кріплення на вигини елементів, що утеплюються.
  • Алюмосилікатні та органічні волокна, армовані латунним дротом. Характеризується малою об’ємною вагою та високою еластичністю.
  • Джгути фактурного склоровінгу, додатково армовані латунним дротом. Відносно твердий та стійкий до водного гідролізу.

Керамічні стрічки та тканини є виробами з алюмосилікатної нитки, яка виготовлена ​​з керамічних волокон. Вони використовуються в тепло- та електроізоляції та для виробництва спецодягу. Скляні стрічки виготовлені зі скляних волокон, стійких до високих температур та хімічних речовин. Вони негорючі і добре ізолюють парові установки.