Новини

Теплоізоляція та гідроізоляція будівель та споруд

У наш час виробництво теплоізоляційних матеріалів охоплює безліч їх типів та напрямків використання.

Давно відомо, що оптимальна температура в будинку, квартирі та офісі, а також нижчі витрати на опалення можливі завдяки грамотно виконаному утепленню.

Гідроізоляція та теплоізоляція – це перевірене економічне рішення, яке:

  • увеличивает ресурс любого здания;
  • минимизирует потребность в ремонте и обслуживании;
  • защищает от внешнего атмосферного воздействия;
  • снижает потери тепла.

Першим етапом при будівництві будівель є гідро- та теплоізоляція фундаменту.

Які існують види утеплення фундаменту

Утеплення фундаменту можна розділити на два типи:

  • проти вогкості (використовуються у водопроникних ґрунтах, коли джерело підземних вод знаходиться під рівнем фундаменту житлового будинку);
  • проти води (використовуються при високому рівні вологості ґрунту з близьким до поверхні розташуванням ґрунтових вод).

Традиційні фундаменти та фундаментні плити вимагають використання відповідних теплоізоляційних матеріалів. Саме тому так важливі утеплення, теплоізоляція та гідроізоляція.

Теплоізоляція фундаментів ділиться на зовнішню та внутрішню. У першому випадку стіни утеплюють зовні по всій поверхні. Важливо, щоб ізоляція була укладена щільно, щоб не було втрат і містків холоду. Товщина ізоляції підбирається, виходячи з особливостей клімату, та в середньому становить від 5 до 10 см.

Теплові властивості житлового будинку будуть підвищені за рахунок утеплення фундаментів зсередини. Найбільш поширеними матеріалами для цієї мети є пінополіуретан і полістирол, що мають високу стійкість до впливу вологи та стиснення. Для монтажу використовують спеціальні клеї, які не повинні містити розчинників.