Новини

Теплоізоляція для труб в Україні – чому це важливо

Морозна зимова погода часто позначається на будинках та інфраструктурі всередині них. Тривалий період негативних температур викликають певні проблеми з відкритими трубопроводами навколо всіх типів будівель. Вважається, що теплоізоляція для труб в Україні захистить їх у період заморозків, але чи достатньо цього заходу?

Небезпека замерзлих труб

Коли труби замерзають і лопаються, це може завдати значних і дорогих збитків вашому майну. Це може завадити ефективній роботі бізнесу або призвести до дорогого ремонту та страхових випадків для домовласників.

Спеціалісти служб опалення та підтримки також мають великі навантаження, пов’язані з великою кількістю екстрених викликів, а це означає, що допомога часто недоступна. Загроза відсутності тепла за негативних температур може стати серйозною проблемою.

Чому ізоляції труб може бути замало? Відомо, що вона може дати безліч ефективних переваг, у тому числі:

  • контроль конденсації;
  • захист труб від замерзання;
  • енергозбереження;
  • контроль шуму;
  • безпека для персоналу (мінімізація можливості отримання опіків).

Хоча ізольовані труби краще, ніж труби без захисту, вони не є найкращим рішенням для повного захисту від замерзання у зимові місяці. Насправді труби в неопалюваних приміщеннях, таких як підвали, гаражі та горища, як і раніше, схильні до ризику тріщин і розривів навіть при належній ізоляції труб.

Втрати тепла ще один важливий фактор, який необхідно вивчити. Для великих будівель втрати тепла між котельнею та краном можуть бути значними. Особливо це стосується металевих труб, які втрачають тепло швидше, ніж інші альтернативи.

Ізоляція утримує тепло навколо труб, що значно ускладнює передачу енергії в приміщення, що не опалюється. Але для власників будівель, які сподіваються на енергоефективне рішення, теплоізоляційні труби – не найкращий варіант.