Новини

Теплоізоляція даху – за та проти

У наші дні виробництво теплоізоляційних матеріалів використовує оптимальну сировину для отримання ідеальних результатів. Тим не менш, багатьох власників нерухомості, як і раніше, хвилює питання: «Чи справді ізоляція даху має значення?».

Чи варто утеплювати дах, якщо ви вже вклалися в якісну теплоізоляцію стін та стелі? Люди справедливо хочуть знати, чи є ізоляція даху гарною інвестицією, перш ніж встановлювати її у своїх будинках.

Як правило, людина розмірковує, використовуючи візуальні образи. Ми бачимо хороші міцні двері, свіжий шар фарби, доглянутий передній двір, нову фурнітуру у ванній та розуміємо, що будинок безпечний та захищений, чудово виглядає зовні та надає нам необхідний рівень комфорту для проживання.

Ізоляція даху – те, що не видно простому оку

З ізоляцією все трохи інакше. Прихована всередині стін та стелі, вона не дозволяє вам візуально побачити та оцінити якісні ефекти від свого використання. Проте, як показує практика, вкладення теплоізоляції даху багаторазово окупаються в найближчі роки.

Ізоляція допоможе зберегти ваш будинок більш комфортним цілий рік і, як мінімум, удвічі скоротить ваші витрати на електроенергію. Чи має значення ізоляція даху? Багато сучасних будинків недостатньо ізольовані або взагалі не мають теплоізоляції покрівлі.

Якщо ваш будинок потрапляє до цієї категорії, ви можете не усвідомлювати, наскільки важлива ізоляція. У будинках з недостатньою теплоізоляцією взимку буває неприємно холодно, а влітку дуже спекотно. Опалювати чи охолоджувати будинок може бути непросто, навіть коли обігрівач чи кондиціонер працюють на повну силу.

Це може спричинити дорогі рахунки за електроенергію. Будинки з гарною теплоізоляцією стін, перекриттів та покрівлі можуть краще регулювати температуру, тому ви завжди почуваєтеся в них комфортно навіть у розпал літа та в середині зими.

Ізоляція даху допоможе запобігти виходу тепла, коли ви увімкнете обігрівач взимку, а також зробить використання кондиціонера більш енергоефективним.