Новини

Теплоізоляційні циліндри на основі базальтової вати

Теплоізоляція трубопроводів централізованого гарячого водопостачання в даний час може виконуватися декількома способами, проте найбільш затребуваним матеріалом для багатьох галузей і сфер залишаються теплоізоляційні циліндри на основі базальтової вати.

Мінеральна або базальтова вата – унікальний за своїми параметрами і характеристикам утеплювач, що робить його універсальним рішенням для трубопроводів різного призначення крім комунальних мереж гарячого водопостачання.

Критерієм ефективності системи теплоізоляції є її технічні характеристики, довговічність і вартість виготовлення. Сучасні теплоізоляційні вироби з мінеральної кам’яного волокна мають високу хімічну стійкість.

Структура продуктів така, що волокно знаходиться в міцному з’єднанні і має об’ємно-орієнтоване стан. Складна пов’язана структура надає виробу додаткові характеристики міцності, що підвищує стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Сфери використання

Циліндри, напівциліндри, а також мати і інші елементи на основі мінеральної (базальтової) вати повсюдно використовуються для теплоізоляції трубопроводів, поверхонь будь-якого типу і призначення, житлових і промислових будівель, робочого обладнання.

Базальтова вата – це легкий негорючий матеріал, що отримується в процесі обробки гірських базальтових порід. Характеристики та властивості утеплювача вигідно відрізняють його на тлі конкурентів. Базальтовому утеплювачі можна надати будь-яку форму, тому він останнім часом частіше використовується для теплоізоляції трубопроводів в таких галузях і сферах, як:

  • житлово-комунальне господарство;
  • нафтогазова промисловість;
  • харчова промисловість;
  • медична промисловість;
  • гірничорудна справа і так далі.

Теплоізолятор витримує температури до 650 градусів, тому може використовуватися для систем з екстремальними робочими параметрами.