Новини

Теплоізоляційні чохли для арматури і обладнання

Чому так важливо використовувати теплоізоляційні чохли для арматури і обладнання? Ізоляційні покриття являють собою шар ізоляційного матеріалу, яким обертаються деталі двигуна, трубопроводи, обладнання для термообробки і інші гарячі елементи.

Вони роблять систему більш безпечною для людей і обладнання поблизу, а також підвищують теплову ефективність за рахунок утримання тепла на місці. З їх допомогою можна не допустити зниження ККД систем до критичних значень, продовжити ресурс обладнання на відкритому повітрі і мінімізувати вкладення в обслуговування та ремонт.

Переваги теплоізоляційних чохлів і покриттів
Установка знімних ізоляційних чохлів навколо вихлопних елементів, запірної арматури, технологічного і заводського обладнання дає безліч переваг. Ось деякі з них:

  • Економічна вигода.

Неізольовані системи опалення та обладнання для обробки тепла неефективні, оскільки тепло може розсіюватися в навколишнє середовище і має постійно поповнюватися. Ізоляційні покриття утримують тепло на місці, тому для роботи систем потрібно менше енергії.
Це призводить до значної економії витрат. Ізоляційні покриття також підтримують стабільну роботу обладнання, додатково заощаджуючи гроші за рахунок підтримки контролю якості та запобігання ризику збоїв у роботі системи.

  • Гнучкість.

Знімні ізоляційні кожухи можна замикатися, пов’язувати або прикріплювати гачком. Це значно спрощує їх регулювання, тимчасове зняття під час огляду і установку, якщо порівнювати з іншими ізоляційними рішеннями.

  • Безпека.

Ізоляційні кожухи, що забезпечують терморегуляцію, допомагають підтримувати безпечну роботу теплового і технологічного обладнання. Вони також захищають навколишнє середовище від впливу температури обладнання.

Це захищає знаходяться поблизу робочих від травм і хвороб, пов’язаних з перегрівом (особливо в закритих приміщеннях), і виключає ризик того, що хтось зачепить незахищені труби.

  • Шумоізоляція.

Ізоляційні покриття не просто блокують температуру. Вони також можуть блокувати звук. Промислове технологічне устаткування може створювати навколишній шум, який може відволікати робітників, викликати занепокоєння, сприяти тривалої втрати слуху, заважати спілкуванню або не дозволяти чути попередження про небезпеку.
За допомогою знімного ізоляційного устаткування керівники підприємства можуть знизити загальний рівень шуму в приміщенні.