Новини

Сучасна теплоізоляція для труб

Ізоляція систем гарячого водопостачання – простий і ефективний спосіб зменшити втрати тепла і підвищити енергоефективність нагріву води. Сучасна теплоізоляція для труб, яка може бути виконана з різних матеріалів, є важливим елементом конструкції трубопроводів будь-якого призначення.

Для нагріву води потрібна енергія – це загальновідомий факт. Нагріта вода, яка надходить від котельні до вашого будинку, може поступово втрачати свою температуру на всьому шляху проходження. Частина тепла «губиться» через поверхню труб, частина – через поверхню накопичувальних резервуарів, встановлених в будинку.

Теплова енергія буде «текти» з областей з високою тепловою енергією (всередині ваших труб і резервуара) в області з низькою тепловою енергією (зовні труб). Для протидії цьому явищу труби повинні ізолюватися якісними матеріалами з низькою теплопровідністю, які добре «пручаються» потоку тепла.

Це допомагає теплової енергії залишатися всередині труб, що фактично означає мінімізацію втрат і меншу кількість енергії для нагрівання наступної партії води.

Зниження енергоспоживання за рахунок ізоляції труб

Для економії енергії, використовуваної для обігріву вашого будинку, потрібно всього кілька простих змін, а ізоляція труб з гарячою водою – простий спосіб істотно змінити ситуацію. Ізоляцію труб встановити не дуже складно, і, хоча на це піде кілька годин, ефект буде довгим.

Після установки ізоляція труби допоможе запобігти витоку тепла через стінки труби, коли гаряча вода надходить з бака водонагрівача в крани на кухні, у ванній або пральні. Це скорочення теплових втрат означає, що вашій системі не доведеться так старанно працювати, щоб підтримувати воду гарячої, що призведе до економії ваших рахунків за електрику і воду.

Ізоляція використовується для зменшення втрат тепла, утворення конденсату і шуму від труб. Ізоляція труб може бути зроблена з пінопласту, вінілу, поліетилену або скловати і іноді має світловідбиваючий шар фольги. Як правило, купити ізоляцію для труб коштує недорого, і економія енергії скоро окупить вкладення в ізоляцію, даючи вам реальну економію щороку.