Новини

Способи спрощення обслуговування запірної арматури

Ремонт запорной арматуры - ремонт задвижки восстановление

Сьогодні термочохли для запірної арматури, власне виробництво яких розгорнуте на нашому підприємстві, є найважливішим елементом системи теплоізоляції окремих ділянок, вузлів та механізмів трубопроводу.
Слід розуміти, що асортимент запірної арматури досить різноманітний:

  • фітинги;
  •  крани;
  •  перехідники;
  •  засувки та заслінки тощо.

Вся ця різноманітність відрізняється як розміром, так і особливостями конструкції, що має на увазі особливий підхід до облаштування теплоізоляції для них.
Термочохли для запірної арматури виконують кілька важливих функцій. Вони мінімізують втрати тепла при передачі робочих середовищ трубами, а також спрощують процеси обслуговування, заміни або ремонту зношених елементів системи.

Як обрати

Виконані з різноманітних матеріалів, термочохли легко монтуються та демонтуються за необхідності. Крім забезпечення високого ККД системи з мінімальними втратами, такі елементи також використовуються для захисту персоналу від опіків, наприклад, при контакті з гарячими поверхнями труб.
Настійно рекомендується правильно підбирати ізоляцію трубопроводів та запірної арматури. Найкраще довірити це завдання спеціалізованої компанії, що має досвід у даному виді робіт. Завдяки цьому ви можете бути впевнені у адекватному захисті теплових установок.
Тип ізоляційного матеріалу, який вибираємо, залежить від наших конкретних вимог до майбутнього напряму його використання. Тим не менш, завжди варто робити покупки у надійних продавців, які, крім широкої пропозиції, гарантують хороші знижки на покупку будматеріалів. Правильний вибір постачальника товарів – запорука вдалих покупок.