Новини

Скільки прослужить ізоляція і як часто її слід міняти

Такі питання, як теплоізоляція будівель, утеплення будівель хвилюють багатьох власників нерухомості. Чимало клієнтів нашої компанії цікавляться: «Як довго прослужить ізоляція і як часто її рекомендується міняти?».

Питання справді важливі щодо довгострокових інвестицій, адже часто бізнес залежить від багатьох нюансів та аспектів. Теплоізоляція, безперечно, є одним з них. Нижче ми розповімо, як довго прослужить ізоляція, обговоримо ознаки того, що настав час замінити її і що зробити для цього.

Як довго слугує ізоляція?

Якісний утеплювач вміщує тривалий термін служби, який може становити кілька десятиліть. Більшість сучасних теплоізоляційних матеріалів від відомих виробників мають гарантію від 50 до 70 років.

Якщо ви купили існуючу будову, першим кроком стане перевірка стану теплоізоляції в ньому. Як перевірити, чи є у вашому будинку ізоляція? Перша ознака проблеми – у приміщенні дуже спекотно влітку чи дуже холодно взимку.

Вам може знадобитися професійна допомога сертифікованих фахівців, які зможуть оцінити стан стін, підлоги та перекриттів, а також наявність у них теплоізоляції. Ізоляційні матеріали, які сьогодні представлені на ринку, можуть значно покращити регулювання температури у вашому будинку, а також підвищить його енергоефективність.

Як довго служить ізоляція

Як правило, ми рекомендуємо перевіряти ізоляцію кожні 10 років, оскільки стандартна ізоляція може почати розкладатися після закінчення цього часу. Якщо у вас стара ізоляція, то є ймовірність, що в ній є зазори і, як наслідок, витік повітря.

Ви можете помітити погіршення стабільної температури в приміщенні та збільшення рахунків за електроенергію, і це може бути ознакою того, що настав час перевірити ізоляцію. Як часто потрібно міняти ізоляцію? Все досить індивідуально: вам необхідно замінити її, коли вона перестає виконувати свої функції.