Новини

Що вигідніше: дерев’яні або металокаркасні будівлі

Сьогодні виробництво повнокомплектних металокаркасних будівель досить затребуване. При цьому мова йде не тільки про промисловому секторі, а й будівництві торгово-розважальних центрів, офісів, гаражів, ангарів, теплиць і так далі.

Коли ви збираєтеся приступити до свого наступного будівельним проектом, одним з перших кроків є вибір матеріалів, які ви будете використовувати для своєї збірки. Якщо питання полягає в термінах, то метал конкурує виключно з деревом по швидкості зведення будівель і споруд.

Що ж вигідніше для замовника – будівлі з дерев’яного або металевого каркаса? Якщо максимально спростити і узагальнити відповідь на подібні питання, то відповідь полягає в наступному. Металокаркасні будівлі, як правило, обходяться дешевше, причому, чим більше розмір споруди, тим нижче підсумкова собівартість в порівнянні з конкурентами.

Що ж вігідніше для замовника – Будівлі з дерев’яного або металевий каркаса? Если максимально спростіті и Узагальнити відповідь на подібні питання, то відповідь Полягає в Наступний. Металокаркасні Будівлі, як правило, обходяться дешевше, причому, чим более розмір споруди, тім нижчих підсумкова собівартість в порівнянні з конкурентами.

Вартість обслуговування протягом всього терміну служби

Металеві будівлі вимагають мінімального обслуговування протягом всього терміну служби, тому що, на відміну від дерева, вони не деформуються і не розколюються, а сам метал також має високу стійкість до шкідників.

Типова металевий дах будівлі має термін служби 50 і більше років, а спеціальне покриття стін відштовхує бруд. Більшість будівельних комплектів з металу також покриті спеціальним сполучною напиленням, тому вони стійкі навіть до іржі і цвілі.

У дерев’яних будівлях вам потрібно буде підфарбовувати поверхні кожні 3-7 років, дах потрібно буде замінювати приблизно кожні 15 років, а саме дерево схильне до гниття, появи шкідників і викривлення. Майже нульова вартість обслуговування призводить до значної економії на терміні служби металевого будівлі в порівнянні з дерев’яним.