Новини

Що входить у поняття «легкі металоконструкції»

Сьогодні виробництво ангарів, навісів, павільйонів, сходів та інших подібних конструкцій відбувається переважно з використанням легких металоконструкцій. Що ми включаємо до цього поняття? Легкі сталеві конструкції є архітектурними елементами, що виникають в результаті відповідної обробки металу.

Як випливає з назви, вони легкі і в той же час міцні, що дозволяє застосовувати їх у виробництві різних будівельних елементів. Міцність та стійкість до погодних умов – основні переваги таких конструкцій.

Застосування сталевих конструкцій

Сталь є матеріалом, що піддається різній обробці, що призводить до багатьох застосувань легких сталевих конструкцій. Саме з них створюються різного виду навіси, альтанки та антресолі, а також сходи та балюстради.

Стійкість до погодних умов робить сталь одним із найпопулярніших будівельних матеріалів. Паркани та хвіртки, а також сучасні прольоти та гаражні ворота виготовляються зі сталі. Корпуси сміттєвих баків та стійки для велосипедів – інші приклади використання сталевих конструкцій, які використовуються як у житловому, так і у комерційному будівництві.

Переваги легких сталевих конструкцій

Відносно невелика вага сталі, а також багаті можливості її обробки – фактори, що визначають популярність легких металоконструкцій у сучасному будівництві. Крім того, швидкість та простота складання виражаються у часі виконання замовлення.
До основних переваг сталевих конструкцій можна віднести:

  • економію часу та грошей;
  • довговічність;
  • мінімальне обслуговування;
  • естетику зовнішнього вигляду;
  • широкий вибір варіантів обробки поверхні.

Металлоконструкции изготавливаются на основании технической документации, в которой точно указано назначение конкретного изделия. Как толщина стальных профилей, так и способ их соединения строго адаптированы к условиям и нагрузкам, которым будет подвергаться конструкция.

Также важно выбрать правильную марку стали, которая будет соответствовать конкретным требованиям. Прочностные параметры стали можно дополнительно усилить покраской и оцинковкой, что дополнительно способствует коррозионной стойкости.