Новини

Різниця між матеріалами зовнішньої та внутрішньої ізоляції

Насправді і утеплення великих промислових будівель та теплоізоляції приватних домоволодінь мають багато спільного. Використовуються подібні матеріали та технології, а основна різниця полягає виключно в обсягах робіт та загальної площі ізоляції.

При встановленні теплоізоляції внутрішні та зовнішні стіни – це області, які можуть вплинути на енергоефективність і комфорт для життя і роботи. У зв’язку з цим постає питання: «Чи є різниця між матеріалами для зовнішнього та внутрішнього утеплення?».

Зазвичай матеріали для зовнішньої ізоляції оптимізовані за тепловими характеристиками, в той час, як варіанти для внутрішньої ізоляції стін мають покращені акустичні характеристики. При цьому варто розуміти, що існує безліч продуктів, які забезпечують як акустичні, так і теплові переваги як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування.

Головне – зрозуміти ваші запити та побажання, після чого вибрати продукт, який найкраще відповідає цим потребам.

Навіщо використовується ізоляція з повсті?

Ізоляційні повсті підпадають під категорію «об’ємної ізоляції», їхня структура конструкції містить у собі мільйони крихітних повітряних кишень у своїй структурі, щоб уповільнити тепловий потік. Для ефективної роботи ізоляція не повинна бути перетиснута, але в той же час між повстю не повинно бути зазорів.

Як правило, ізоляційні повсті виготовляються зі скловати, поліестеру або мінеральної вати і попередньо розрізаються для встановлення між кроквами, стійками або балками стін у приватних будинках. Їх можна використовувати для ізоляції практично в будь-якому місці будинку, включаючи внутрішні та зовнішні стіни, стелі, підлоги, а також між поверхами.

Правильні ізоляційні повсті пропонують безліч переваг, включаючи:

  • ефективне терморегулювання;
  • зниження споживання енергії;
  • якісна шумоізоляція.

Внутрішні ізоляційні повсті також можуть сприяти економії енергії за рахунок зменшення передачі тепла з однієї кімнати до іншої. За допомогою ефективних внутрішніх ізоляційних ватних матеріалів ви можете створити у своєму будинку кліматичні зони для більш ефективного обігріву або охолодження приміщень.